Profil uživatele
play01
Prodávající
Vinařice
Registrace: 10.8.2010

...vidim Svět svýma očima. Kamkoliv se podívám, všude okolo vidím kousky uměmí, které se mi zdají být před zraky ostatních schovány. Pohled na tyto stířpky Světa se snažím vyobrazit ve svých designech. 

 

Asi největším podnětem založení stránky tady na fleru byla tuctová móda dnešních dní, která na nás i přes svou barevnost dýchá šedí nastokrát předělaných kýčů.

 

Výrobky, nabízené v mém obchodě, jsou výsledkem zaručeně kvalitní 100% ruční práce. Nepoužívám technologie jako strojový tisk, sítotisk atd., jen klasické štětce a airbrush (aerografie). Všechny mé výrobky jsou od skicy po finální produkt výplodem mé práce. Každý tah štětce či pistole airbrush je důkladně promyšlen a procítěn. Do každého výrobku vkládám velkou dávku fantazie, nálady a snad i talentu.

 

Ne vždy se mé produkty dají zařadit do nějakého stylu, ale o to přeci jde, vytvářet vždy něco nového, no ne? Jinak mam rád retro styl a tvořím spíše pro mladé lidi. Moderní věci a tak. Mam rád luxus. Ten většinou ale spočívá v citu pro detail, tvar a barvu, nikoliv velkou spoustou ničeho pro povyk.

 

Pokud Vám nevyhovuje velikost, barevné provedení designu či materiálu, není problém se domluvit na jakýchkoli úpravách mých produktů. Kritiku vítám, přijímám s úsměvem.

 

Pracuju výhradně s kvalitními a zdravotně nezávadnými materiály a barvami... 

 

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím