Profil uživatele
pletárna
Prodávající
Olomouc
Registrace: 30.7.2010

Dobrý den!

Jmenuju se Lenka a jsem závislá. Na pletení. Neustále musím něco plést. Šály, čepice, návlečky na ruky, ponožky, prostírání, povlaky na polštáře, cokoliv. V našem bytě jsou všude poschovávána různá klubíčka, jehlice, mé momentální rozpracované nápady. Manžel se mi směje, že za chvíli už se tam sami nevejdeme. On jediný zatím odolává a nenosí nic z toho, co vyrábím. Občas ho straším, že když bude zlobit, upletu mu růžové ponožky a bude je muset nosit. Hlavně do práce. Je voják.

Už si ani nepamatuju, kdy se naposledy stalo, že jsem neměla rozpletenou jedinou věc. Pletu už od malička, odkoukala jsem to od mé maminky, která nás vždycky oplétala. Ráda jsem listovávala jejími časopisy s návody a fotografiemi a snila jsem o tom, co si sama vyrobím.

Proto mám z celého roku nejradši podzim, kdy konečně zase můžu ze skříně vytáhnout všechny svetry a šály a zase je začít nosit. Přes léto si dělám radost různými háčkovanými podložkami pod hrníčky, vestičkami, polštáři, obaly na květináče a všelijakými taštičkami a taškami.

Všechno, co vám tu nabízím, sama používám, příze jsem sama ozkoušela, pletu svými nejoblíbenějšími vzory a ve svých oblíbených barvách, pracuji v přísně nekuřáckém prostředí za občasné asistence malého černého alergena (k pletení na prodej ho nepouštím, ale občas se motá kolem....).

Budu ráda, když ke mně nahlédnete.

 

   

 

Už delší dobu jsou velmi žádané tzv. oversized svetry a vesty. Tyto pleteniny nejsou vyrobeny přímo na míru, jsou volné, objemnější. Jejich velkou výhodou je jejich pohodlnost, nikde vás nic neškrtí, netáhne, jsou příjemné, hřejivé a přímo lákají se do nich zabalit.

Dalším oblíbeným trendem je tzv. boho styl, pro který jsou charakteristické volné, splývavé oděvy, barvy, korálky, krajky apod. Tento styl je velmi uvolněný a pozitivně laděný.

Kombinací těchto dvou jsou moje "boho vesty". Jsou pletené ručně, velmi líbivým dírkovým vzorkem, ve větších velikostech a v krásných barevných odstínech. Já sama je používám celý rok, v létě za chladnějších večerů nebo naopak když ještě ráno nehřeje sluníčko, na jaře a na podzim je navlékám pod volnější kabátek a v zimě se do nich ráda balím, když pod dekou a s horkým čajem vyrážím za dobrodružstvím na stránkách knížky. Nosí se volně přehozené přes ramena, nesepnuté, v případě potřeby se jednoduše sepnou ozdobným špendlíkem nebo broží.

 

 

                    

Způsob dopravy
Zboží posílám čistě zabalené v recyklovaných krabicích prostřednictvím České pošty jako balíček, menší kousky v bublinkové obálce do dvou pracovních dnů po obdržení platby na účet.
Obchodní podmínky

Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce  prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/pletarna. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno  nebo vyrobeno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu (§ 1837 písm. d, občanského zákoníku).

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího.

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena  faktura. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou. Poštovné a balné je účtováno podle aktuálního ceníku České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity. Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 11.7.2017.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
855896
2.1.2020 přátelé, prodej je znovu obnoven, pouze se doba odeslání může o pár dní protáhnout...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím