Domů Profil prodejce pletárna
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Olomouc, ČR
  • 169 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (105) 100%
Nadšenci: 342
Aktivita: aktivní
Prodáno: 169
Registrace: 30.7.2010
Město: Olomouc
Stát: ČR
Důležitá informace: * momentálně odesílám zboží jenom prostřednictvím Zásilkovny *

pletárna

/ Prodávající
Novinky

Dobrý den!

Jmenuju se Lenka a jsem závislá. Na pletení. Neustále musím něco plést. Šály, čepice, návlečky na ruky, ponožky, prostírání, povlaky na polštáře, cokoliv. V našem bytě jsou všude poschovávána různá klubíčka, jehlice, mé momentální rozpracované nápady. Manžel se mi směje, že za chvíli už se tam sami nevejdeme. On jediný zatím odolává a nenosí nic z toho, co vyrábím. Občas ho straším, že když bude zlobit, upletu mu růžové ponožky a bude je muset nosit. 

Už si ani nepamatuju, kdy se naposledy stalo, že jsem neměla rozpletenou jedinou věc. Pletu už od malička, odkoukala jsem to od mé maminky, která nás vždycky oplétala. Ráda jsem listovávala jejími časopisy s návody a fotografiemi a snila jsem o tom, co si sama vyrobím.

Proto mám z celého roku nejradši podzim, kdy konečně zase můžu ze skříně vytáhnout všechny svetry a šály a zase je začít nosit. Přes léto si dělám radost různými háčkovanými podložkami pod hrníčky, vestičkami, polštáři, obaly na květináče a všelijakými taštičkami a taškami.

Všechno, co vám tu nabízím, sama používám, příze jsem sama ozkoušela, pletu svými nejoblíbenějšími vzory a ve svých oblíbených barvách, pracuji v přísně nekuřáckém prostředí za občasné asistence malého černého alergena (k pletení na prodej ho nepouštím, ale občas se motá kolem....).

Budu ráda, když ke mně nahlédnete.

 

   

 

      

               

Způsob dopravy
Zboží posílám čistě zabalené v recyklovaných krabicích prostřednictvím České pošty jako balíček, menší kousky v bublinkové obálce do dvou pracovních dnů po obdržení platby na účet.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od pletárna

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--