Menu
--
Domů Profil prodejce PletFashion
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 12 hodin.
  • Vyškov, ČR
  • 88 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (60) 100%
Nadšenci: 337
Aktivita: aktivní
Prodáno: 88
Registrace: 30.7.2010
Město: Vyškov
Stát: ČR

PletFashion

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.
Vítám Vás v mém obchůdku PletFashion,
 
ráda bych Vám představila originální pletenou módu. Jmenuji se Kateřina Tesařová a vystudovala jsem Střední uměleckoprůmyslovou školu textilní obor Textilní výtvarník pletařská tvorba. Poté jsem dál pokračovala na Vyšší odborné škole oděvního designu a managementu obor Výrobní a obchodní management textilu. Nyní už pracuji ve stavební spořitelně a pletením se stále bavím.
 
Modely jsou vyrobené na pletařském stroji, na kterém pletu oděvní díly. Dále věncový šicí stroj, který je speciální pro pleteninu na sešití dílů stejnou přízí, z níž jsou díly upleteny, čímž švy na oděvu splývají. Pro originalitu oděvu aplikuji ruční háčkování a pletení, případně originální knoflíky. Používám kvalitní materiál (bavlna, viskóza, len, bambus...) a dávám důraz na dokonalé zpracování. Vyrábím v nekuřáckém prostředí.
 
Mým cílem je navrhovat, tvořit a nabízet originální, kvalitní dokonale zpracovanou pletenou a háčkovanou módu - osobité a exkluzivní oblečení.
 
 
Každý model je ručně zpracovaný - originál, proto se může v detailech lišit od zobrazeného.
 
Doporučuji nahlédnout do obchůdků Kouzlo krajky a Kouzlo přitažlivostipokud si objednáte zboží v tomto obchůdku a zároveň i u mne, budete mít jednotné poštovné jen za 80,- Kč.
 
Prosím Vás nekopírujte, respektujte autorská práva! Děkuji.
 
Způsob dopravy
Zboží bude odesláno prostřednictvím České pošty v bublinkové obálce nebo v krabici v ceně 80,-Kč. Možnost osobního předání v Brně a ve Vyškově.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od PletFashion

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím