Profil uživatele
PletFashion
Prodávající
Vyškov
Registrace: 30.7.2010
Vítám Vás v mém obchůdku PletFashion,
 
ráda bych Vám představila originální pletenou módu. Jmenuji se Kateřina Tesařová a vystudovala jsem Střední uměleckoprůmyslovou školu textilní obor Textilní výtvarník pletařská tvorba. Poté jsem dál pokračovala na Vyšší odborné škole oděvního designu a managementu obor Výrobní a obchodní management textilu. Nyní už pracuji ve stavební spořitelně a pletením se stále bavím.
 
Modely jsou vyrobené na pletařském stroji, na kterém pletu oděvní díly. Dále věncový šicí stroj, který je speciální pro pleteninu na sešití dílů stejnou přízí, z níž jsou díly upleteny, čímž švy na oděvu splývají. Pro originalitu oděvu aplikuji ruční háčkování a pletení, případně originální knoflíky. Používám kvalitní materiál (bavlna, viskóza, len, bambus...) a dávám důraz na dokonalé zpracování. Vyrábím v nekuřáckém prostředí.
 
Mým cílem je navrhovat, tvořit a nabízet originální, kvalitní dokonale zpracovanou pletenou a háčkovanou módu - osobité a exkluzivní oblečení.
 
 
Každý model je ručně zpracovaný - originál, proto se může v detailech lišit od zobrazeného.
 
Doporučuji nahlédnout do obchůdků Kouzlo krajky a Kouzlo přitažlivostipokud si objednáte zboží v tomto obchůdku a zároveň i u mne, budete mít jednotné poštovné jen za 80,- Kč.
 
Prosím Vás nekopírujte, respektujte autorská práva! Děkuji.
 
Způsob dopravy
Zboží bude odesláno prostřednictvím České pošty v bublinkové obálce nebo v krabici v ceně 80,-Kč. Možnost osobního předání v Brně a ve Vyškově.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.