Domů Profil prodejce ploocko
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Osvětimany, ČR
  • 1 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 8
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1
Registrace: 27.3.2012
Město: Osvětimany
Stát: ČR

ploocko

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jmenuji se Markéta Říhová. Pocházím z Babic u Uherského Hradiště a v současné době žiju se svým přítelem, salukou Bahirem, domácím kocourkem Štaflíkem a mainskými mývalími chlupáči v Osvětimanech nedaleko Kyjova "na samotě u lesa". 

Odmala jsem velkým milovníkem zvířat, zejména koček.  A ony byly tím impulsem a mou inspirací, proč jsem začala tyto hračky vyrábět. Za tu řadu let, co kočky chovám, jsem jim nakoupila řadu hraček. Některé vydržely, některé ne, některé hračky moje kočky zaujaly, nad některými jen ohrnuly vousem :) A jak jsem je tak při hrách a dovádění pozorovala, začaly mi přicházet nápady na moje vlastní hračky. Tyto jsem na svých kočkách testovala a neustále vylepšovala k jejich maximální spokojenosti.

Základem všech "PLO PLO" hraček je háčkované PLO, které se ukázalo jako naprosto bezvadné. Kočky si mohou hračku krásně uchopit do tlapky, když zaboří drápky mezi háčkovaná očka, aniž by je poničily. Tento komponent je dále doplňován různými materiály.

Většina hraček obsahuje ŠANTU KOČIČí známou také pod anglickými názvy CATNIP nebo CATMINT. Tato bylinka se projevuje "zázračnými" účinky na kočky, a proto se jí někdy přezdívá "kočičí kokain". Kočky se v blízkosti šanty nebo po hračce, která šantu obsahuje, válejí, kousají ji a nakonec se stočí do klubíčka. Efekt vyvolaný šantou po několika minutách odezní. Samozřejmě je to u každé kočky individuální. Šanta je pro kočky zcela neškodná a nebyly zjištěny žádné vedlejší účinky.

Postupně bych zde chtěla prezentovat další a další výrobky z řady PLO PLO hraček.

Děkuji, že jste navštívili můj obchůdek a věřím, že se vám hračky budou líbit.

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám při platbě předem Českou poštou formou Balíku do ruky.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ploocko

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--