Profil uživatele
pogujj
Prodávající
Březová nad Svitavou
Registrace: 2.1.2010

Dobrý den!

Jmenuji se Jitka a jsem studentka zahradní a krajinářské architektury a provozuji i malé rodinné květinářství. Ve volných chvílích se bavím různými druhy vyrábění.

Moje výrobky už dělají radost mým blízkým, a tak bych je ráda zkusila nabídnout i Vám prostřednictvím fleru.cz.

Všechny výrobky jsou originál, to znamená, že se od sebe mohou jednotlivé kusy mírně lišit. Výrobky můžu po domluvě udělat i v jiných barevných kombinacích, velikostech apod... Nebojte se zeptat!

VŠECHNY VÝROBKY JSOU SOUČASNĚ I V KAMENNÉ PRODEJNĚ, PROTO JE MOŽNÉ, ŽE SE PRODAJÍ A NESTIHNU JE IHNED ODSTRANIT Z FLERU, PROTO JE LEPŠÍ SE NEJPRVE INFORMOVAT ZPRÁVOU NA DOSTUPNOST VÝROBKU.

DĚKUJI :)

Květinové dekorace jsou před odesláním pečlivě zabaleny.

 

Způsob dopravy
VŠECHNY VÝROBKY JSOU SOUČASNĚ I V KAMENNÉ PRODEJNĚ, PROTO JE LEPŠÍ SE NEJPRVE INFORMOVAT ZPRÁVOU NA DOSTUPNOST VÝROBKU. Výrobky zašlu doporučeně, po domluvě lze i jinak po připsání peněz na můj účet. Číslo mého účtu je 2042320183/0800. Náušnice jsou připevněny na tvrdém papíru a v pytlíčku. Zabalím Vám je do bublinkové fólie a papírové obálky. Květinové dekorace jsou pečlivě zabaleny a poslány nejčastěji jako Cenný balík s označením "křehké", pokud to charakter výrobku vyžaduje. Cena dopravy je volena jako levnější varianta Cenného balíku, kdy doprava může trvat déle (cca týden), u menších výrobků jako Doporučený balíček. Po domluvě lze navýšit poštovné tak (cca o 30,- Kč), aby odpovídalo balíku Do ruky, který je doručen druhý den po odeslání.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím