Domů Profil prodejce pompadurka
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • HORNÍ BŘÍZA, ČR
  • 1 prodaných kusů
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 12
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1
Registrace: 6.5.2011
Město: HORNÍ BŘÍZA
Stát: ČR

pompadurka

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.
Jmenuji se PETRA KMOCHOVÁ .

Již od základní školy jsem si šila šaty pro panenky a moc mě to bavilo. Díky této své lásce jsem se  vyučila v oboru  dámská krejčová a z panenek jsem přešla na šití  pro modely živé, děti i dospělé.Nejraději šíji šaty. Důkazem bylo i mé druhé a třetí místo ve školní soutěži v návrhu a ušití šatů.Mojí láskou a pílý jsme se vypracovala a šiji svatební šaty z návrhů a z obrázků.

Mé vlastní modely se vyznačují precizním  krejčovským zpracováním s vysokým podílem ruční práce a použitim  těch nejkvalitnějších materiálů. Šaty zdobím, výšivkami a aplikacemi z krajek .Moje láska k šití šatů je určitě vidět v mé práci ,věřím že jsou moje zákaznice spokojené snažím se každému inviduálně a citlivě věnovat.

Věřím,  že i já budu mít jednou,úspěšný salonek , kde budu moci s citem šít ty nejúžasnější modely,  inspirované mou láskou k přírodě - flórou a faunou. Zatím je nosím V hlavě a ve svém srdci, nebo budu šít šaty do salonů.


* momentálně ráda každou budoucí zázkaznici příjmu v domácím prostředí.

Kromě šití svatebních šatů pro nevěsty ,nabízíme také společenské šaty pro všechny příležitosti – od dívčích šatů letních,těhotenských či do tanečních, přes klasické „koktejlky“ nebo kostýmky na firemní večírky, do divadla, pro svědkyně nebo maminky na svatbu, ale i gardedámy do tanečních, až po velké plesové róby a také dobové kostýmy mě poslední dobou baví.

Dalsi zajimava zkusenost byla siti exravagantnich satu pro TRANVESTITA musim rict ze jsme se krasne vyradila rada bych pokracovala v blaznivych kostymu,.

POŘÁD JEŠTĚ RÁDA ŠIJI NA PANENKY I KDYŽ JSOU VĚTŠÍ.

Způsob dopravy
doporucene
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od pompadurka

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--