Profil uživatele
preker
Prodávající
Velká Chuchle
Registrace: 22.10.2010

Eleonora

 

Zajiskřilo se ji od pantoflí a rychle utíkala k lesu. Prohlídla si ji jen zběžně. Zachytil protáhlý nosík kterým ji očuchávala. Sama voněla po modré anilince. Byla zvláštní, u hlavy se jíbimbal drdol z těžkých vlasů a na nohách veliký boty, které klokotaly kolem nohy a z ostruhy šly hvězdičky a mžitky z vodovek, které na zem dopadaly jako bublinky.

   Chtěla jsem jít koukat na knížku stromů abych jí byla blíž. Ona totiž byla nesmírná lesní zahradnice. Kreslila si na papír  veškerý porost. Polévala papír čajem a kafíčkem aby pěkně šustil. Šustil jako její háj.

 

Věnuji se dlouhou dobu ilustracím. Moje ilustrace jsou infantilní a proto se líbí jak dospělým tak i dětem. Zde prezentuji jen zlomek věcí, ale jsem ochotna dělat věci i na míru-barevnost, velikost, nebo přímo návrh pro Vás. Jde většinou o papírové dekorační předměty, které jsou jediným malovaným kusem anebo kvalitním tiskem.

Způsob dopravy
česká pošta. Balím do obálek,baličků- dle tvaru a velikosti zboží.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím