Profil uživatele
Pretty Woman
Prodávající
Ostopovice
Registrace: 25.6.2009

Ahojky všem,Usmívající se

už od mala  mě bavilo malovat, tvořit, stříhat, lepit, atd. později jsem se naučila háčkovat a plést, ale vše bylo jen tak pro radost. Tvoření mě velice baví, a ráda se učím jakékoliv nové techniky.

Nedávno jsem se naučila korálkovat, a to mě hodně chytlo, takže jsem pár let korálkovala.

Před časem jsem dostala nápad, malovat na dětské zástěrky. Můj záměr byl, aby zástěrka byla ušita u nás doma /česká výroba/ a malováno s láskou samozřejmě ručně. Zástěrky jsou určeny pro děti na vaření do pokojíčku k dětské kuchyňce. Ale i na vaření s maminkou.

Dále mě začaly napadat doplňující věci jako třeba pytlíky na bylinky, sušená jablka, houby, nákupní plátěnné tašky, peřinky do kočárku a postýlek pro panenky, pyžamka pro děti, zástěrky do školky pro holčičky, a další.

Myslím, že těchto věcí na našem trhu ubývá, a mělo by se to vylepšit, a tím pádem se trošku vrátit v čase a inspirovat lidičky pro nákup kvalitních a českých výrobků.

Můžete se těši na další moje nápady, budu postupně přidávat, spolupracuji se švadlenou, a kamarádem Lukášem, který je umělecký kovař a má také skvělé nápady a hlavně šikovné ruce.

Doufám, že jednou se mi splní sen a budu mít svůj atelier nebo dílnu, kde budu celé dny trávit tvorbou.....Usmívající se

Všem děkuji za to že se dívají na moje výrobky, a nakupují, velice mě to těšíNevinný

Způsob dopravy
česká pošta
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím