Domů Profil prodejce Princezna Pampeliška
Jana Klapetková
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Roudnice nad Labem, ČR
  • 2184 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (384) 100%
Nadšenci: 1394
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2184
Registrace: 18.1.2010
Město: Roudnice nad Labem
Stát: ČR

Princezna Pampeliška

/ Prodávající
Novinky
1069070
12.8.2023 Vložila jsem mnoho nových dětských a dívčích bavlněných sukní, ideálních na léto, ale i blížící se podzim. Některé mám jen v jediném provedení, tak neváhejte!

 

Vítejte v království Princezny Pampelišky!

Jsem poctěna vaší návštěvou.

Vím, že každému z vás vyhovuje něco jiného, napsala jsem tedy o sobě v různých formách a vy si můžete vybrat tu, která je vám nejmilejší.

Tak tedy: Něco o mně…

Formou nejstručnější

Jmenuji se Jana Klapetková a studuji dějiny umění na Filozofické fakultě Karlovy univerzity. Velikým žroutem mého času je divadlo HLAD, ve kterém nejen hraji, ale šiju pro něj i kostýmy. A protože pro představení je občas nutné vytvořit věci, které se opravdu nikde sehnat nedají, dovedla mě tato činnost k tomu, že jsem si osvojila nejrůznější techniky, díky nimž vznikají i moje výrobky zde na Fleru. A proč Princezna Pampeliška? Je to moje přezdívka od dětství – koneckonců, posuďte sami.

______________________________________________________

Formou vyprávěcí

Jednoho dne, bylo mi asi tak patnáct, mi moje máma ukázala, jak se šije na šicím stroji. Do té doby jsem měla panickou hrůzu z toho, že tento pekelný stroj mi musí určitě prošít prst, protože člověk potřebuje léta praxe a nadpozemskou šikovnost k tomu, aby vyhrál on nad strojem a ne stroj nad ním.
…a tak jsem se naučila šít na stroji.

Jednoho dne, kdy se blížilo představení divadla HLAD, bylo třeba obstarat kostýmy. Hráli jsem tenkrát hru z období turnýry. Když jsme ale v divadelní kostymérně našli jen staré kostkované sukně po svých babičkách a pestrobarevné „pytle“ z let osmdesátých, byla jsem to já, kdo tehdy udělal krok k tomu, aby představení nebylo jen dobře zahrané, ale i krásné na pohled.
…a tak jsem zjistila, že nemusím už jen přešívat a upravovat staré věci, ale můžu i tvořit nové.

Jednoho dne, bylo to myslím právě v den mých 12. narozenin, jsem dostala od jedné známé obrovský pytel malých skleněných korálků. A od té doby pro mě přestal existovat okolní svět a mým mikrokosmem se stal onen barevný, třpytivý pytel, z nějž zbytky mám ještě dnes.
…a tak jsem poznala kouzlo korálkových náramků, náušnic, náhrdelníků atd.

Jednoho dne, když už opadlo moje korálkové poblouznění, jsem se procházela jednou nejmenovanou ulicí v centru Prahy a obdivovala barokní štíty domů. V tom můj pohled sklouzl o pár pater níže a objevila jsem stánek, který zapříčinil, že jsem znova propadla korálkové mánii.
…a tak jsem si uskutečnila i ta přání, na která můj původní pytel nestačil.

Jednoho dne, bylo to právě 18. ledna 2010, jsem se zaregistrovala na www.fler.cz
… a tak se o to, co dělá radost mně, můžu podělit i s vámi.
______________________________________________________

Formou strohých faktů

Jméno: Jana
Příjmení: Klapetková
Dosažené vzdělání: vysokoškolské
Povolání: doktorand dějin umění, občasný pracovník v Památkovém ústavu
Dovednosti: šití, tvorba šperků a módních doplňků, působení v divadle, klasický zpěv

______________________________________________________

Formou drbů

Největší neřest: šílená životospráva – (sice) nekouřím, nepiju, (ale zato) nestíhám jíst a spát
Úchylka: naprostá posedlost modrou barvou, Kofola
Prazvláštní záliby (kromě těch, které se tady předpokládají – šití, navlékání, malování atd.): prohlížení památek do úplného vyčerpání, letadla a padáky, klasický zpěv, mapy, divadlo Semafor – hlavně jeho stará tvorba, věci, co už dávno vyšly z módy, luční kvítí, barokní architektura, lidové písně, staré domy, historie odívání, hra na housle, České Středohoří
…a to všechno je pro mě nikdy nekončící inspirací
______________________________________________________

Formou obrazovou

Divadelní kostýmy mnou ušité      Ukázky šperků nejen z korálků

______________________________________________________

Formou komixovou

______________________________________________________

INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE PRODEJE A MÉHO ZBOŽÍ OBECNĚ

všechny moje výrobky jsou zpracovány s největší pečlivostí. Nemám ráda když výrobky lepí, nedrží, jsou křivé, lezou z nich nitě, jsou v nich bublinky, jsou špinavé, upatlané, nepřesné atd. Abych klidně spala, odesílám jen ty věci, se kterými jsem sama spokojená. Snad i proto je u některých mých věcí trochu delší dodací lhůta...nechci zkrátka nic odbýt.

pokud byste i přesto nebyli s některým z mých výrobků spokojeni, určitě se domluvíme buď na nějaké úpravě, výměně či úplném vrácení

mám ráda věci svým způsobem jednoduché a možná jsem v tomto směru trochu konzervativní (když tak pročítám profily některých prodejců zde na Fleru...). Nemám ambice posouvat někam módní svět, nejsem vyznavačka žádných metal, emo, gothic či lolita stylů, ráda prostě vyrábím věci, které odpovídají mému vkusu. Nekombinuji zbytečně moc barev, držím se dnes již jistě překonaných zásad jako je to, že zlato a stříbro nejdou dohromady, pod bílou košili se nenosí černá podprsenka nebo že nelze kombinovat puntíky a proužky. Výhodu to má v tom, že většina mých výrobků se hodí skoro ke všemu a vše se hodí k nim, a proto si každá majitelka může věc doladit k obrazu svému. Ápropos, mám sama zkušenost, že ty nejjednodušší věci se většinou nejhůř shání.

- a protože tvořím i pro muže (kteří by asi neměli dost kuráže na to, nosit dopňky s nápisem Princezna Pampeliška), podívejte se na můj druhý profil BonMotýl.

- předpokládám, že není nutné upozorňovat, ať moje výrobky a nápady 
NEKOPÍRUJETENEDUPLIKUJETENENAPODOBUJETE ANI NEVYDÁVÁTE ZA SVOJE!!! Za to vám všem předem moc děkuji a věřte tomu, že stejně tak přistupuji i já ke všemu, co kolem sebe vidím.

- neprodávám jen zde na Fleru, proto mají něktré mé výrobky delší dodací lhůtu...občas mívám práce nad hlavu a nevím, kam dřív skočit

Způsob dopravy
Zboží doručím pomocí České pošty v bublinkové obálce či jiném příhodném "oblečku". Bohužel už mi pošta způsobila pár karambolů, a tak se opravdu snažím balit poctivě a důkladně. Kdyby ale přesto došlo k nějaké újmě během cesty, pošlu Vám samozřejmě nové zboží.

Sledujte prosím dostupnost, u některých mých výrobků je dodácí lhůta delší - až 4 týdny, některé mám naopak skladem, ty se snažím odeslat co nejdříve.

Zároveň vám budu vděčná za shovívavost, občas se vyskytne nějaký problém. Jsem na všechno sama a mám toho moc (-: Pokud se Vám tedy bude zdát, že něco neklape, nebojte se mi napsat a společně problém vyřešíme. Opravdu nemám zapotřebí vybrat peníze, a pak poslat nějaký "šmejd" nebo zboží neposlat vůbec. To bych si nikdy nedovolila!

Osobní vyzvednutí je možné v Roudnici nad Labem.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Princezna Pampeliška

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--