Profil uživatele
přírodní bytost
Nakupující
Registrace: 28.9.2017
Profil

Jsem přírodní bytost a jako taková miluji přírodní poklady, které se ukrývají také zde na Fleru. S radostí je tu objevuju, a mj. o nich dávám vědět v nominacích na TOP výběr. Jejich vytváření mě baví bez ohledu na to, zda se dostanou na přední stranu. (Zatím se to stalo třikrát, noc před Vánocemi 2017 "Jen hory si asi sněhu na Vánoce užijí", noc po letním slunovratu 2018 "Buď vítán, kdo s dobrým srdcem vcházíš" a během adventu 2018 "Kouzelný sváteční čas". Vážím si toho i z toho důvodu, že to bylo shodou okolností během nejvýznamnějších, nejmagičtějších přírodních období kolem zimních a letních slunovratů.)

Velice obdivuju kreativitu, vynalézavost a šikovnost mnohých prodávajících na Fleru. Musím však přiznat, že ne vždy narážím jen na krásné a originální věci. Někdy mě zaskočí, že některým prodávajícím chybí potřebná dávka soudnosti a sebereflexe. Z nedostatku vlastní originality a fantazie bohužel dokonce dochází k tomu, že se kradou nápady druhých. Také se mi příliš nelíbí, když se k přírodním surovinám použitým k výrobě nepřistupuje s úctou, nebo že se vůbec některé používají (kožešiny, lovecké trofeje apod.).

Napsala jsem také příspěvek na Fler Blogu "Kam na dovolenou?" o tom, jak masový turismus poškozuje naši planetu. Podle mě není nutné si dovolenou u moře zakazovat, jako spíš měnit naše návyky. (Je nás na světě stále víc a stále víc nás chce svět poznávat, přičemž naše nároky se zvyšují.) Jinak tento profil používám jen nárazově a čím dál tím méně, je proto možné, že na vaše příp. zprávy budu reagovat se zpožděním (na některé nevyžádané vůbec {#emotions_dlg.naruc}).


Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím