Domů Profil uživatele pro radost
  • Na Fleru od roku 2010, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (44) 100%
Registrace: 11.1.2010
Stát: ČR

pro radost

/ Nakupující
Profil

Pro radost beru do rukou háček, jehlice, paličky nebo jehlu s nití, splétám různobarevné nitky, řadím k sobě korálky a nechávám se překvapit tím, co z nich vznikne.

Pro radost se procházím přírodou a domů si z ní přináším inspiraci. Pro radost si ve volných chvilkách kreslím nápady na další dílka. Pro radost se jimi pak probírám, nechávám je uzrát v hlavě a pozoruju, jak je ruce přetvoří. Pro radost se učím nové techniky, zkouším je kombinovat s tím, co už umím, snažím se využívat pro ně jiné, někdy méně běžné materiály.

Pro radost vám některá z mých dílek nabízím v tomto obchůdku. A budu ráda, pokud přinesou radost i vám.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jmenuji se Eva, žiji nedaleko Jeseníku a jsem maminkou dvou dětí, které už přicházejí do věku, kdy chtějí trávit více času bez rodičů. Díky tomu mám zase já více času na své koníčky. Protože i mým povoláním je práce s dětmi, ráda odpočívám při všemožných ručních pracech, které mi dovolí být sama, být v klidu a odpočívat.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ve svém obchůdku zde na Fleru nabízím šperky.

K těm nejjednodušším patří háčkované náušnice a náhrdelníky. Háčkuji je většinou z bavlněných přízí buď v přírodních odstínech s dřevěnými korálky nebo v jasných barvách s barevnými skleněnými korálky.

          

Pracnější jsou šperky paličkované. Ve svém obchůdku nabízím především náušnice, ale také přívěsky na krk nebo náramky a brože. Můžete u mě najít také poněkud netradiční náušnice paličkované z tenkých drátků.

        

Dárkem k mému prvnímu výročí na Fleru pro mě bylo pozvání do Klubu tisíc stehů, jehož členové se věnují korálkové výšivce. Od té doby zde nabízím i výrobky zhotovené touto technikou. Jedná se především o náhrdelníky, přívěsky, sponky a brože. Na některých z nich kombinuji korálkovou výšivku s paličkováním.

        

 

 

Pokud vás některý z mých výrobků zaujme, hodil by se vám ale v jiné barvě nebo velikosti, neváhejte mne kontaktovat. Ráda tvořím výrobky na zakázku, baví mě vytvářet něco, co by se mělo "trefit" do představy a vkusu jiného člověka, baví mě komunikace se zákazníkem nad vznikem takového výrobku.

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--