Domů Profil prodejce procitnuTě
  • aktivní prodejce od r. 2018
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Nedachlebice, ČR
  • 198 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (13) 100%
Nadšenci: 75
Aktivita: aktivní
Prodáno: 198
Registrace: 12.11.2018
Město: Nedachlebice
Stát: ČR
Důležitá informace: Ke každé objednávce dávám jako DÁREK pár stran ze starých knih, jejichž desky jsem použila na upcyklované deníky. Pokud chcete těchto stran o něco víc, napište mi to do poznámky k objednávce a já vám jich přibalím víc. :) VZHLEDEM K COVIDOVÉ SITUACI ZÁSILKY ODESÍLÁM JEN JEDNOU TÝDNĚ, A TO VŽDY V PÁTEK. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A ZA VAŠI TRPĚLIVOST!

procitnuTě

/ Prodávající
Novinky
944188
15.4.2021 Momentálně poslední nekožeňáky právě vystaveny!

Zdravím všechny krásné duše, kterým spočinul zrak na mém profilu!


Jmenuju se Denisa, ale v kreativním světě mě můžete zahlédnout pod pseudonymem Dennie Laving. Kromě focení a trávení volného času v přírodě taky ráda maluju, píšu a hlavně - vyrábím zápisníky, u kterých se snažím minimalizovat dopad na životní prostředí. Což znamená, že při jejich výrobě nepoužívám žádná toxická lepidla nebo barvy, chemicky bělené papíry apod., nýbrž pouze materiály recyklované, nebo ty, které jsou co nejblíž přírodě. Řeč je hlavně o březové kůře, kterou beru pouze z popadaných stromů. Papíry používám recyklované s ověřenou certifikací, nově i papíry vyrobené z kávových šálků.

Není tomu tak dávno, kdy jsem ještě nevěděla, čemu se chci naplno věnovat. Dlouho jsem cítila potřebu zaplnit svůj volný čas něčím užitečným. Až jednoho dne - kde jinde, než v lese - mě napadlo něco vyrábět... něco, čím bych mohla pomáhat... Nejen lidem, ale i přírodě.

O zápisníky byl takový zájem, že si je lidé chtěli koupit, i když jsem je ještě ani neprodávala. A právě díky téhle (úžasné!) zpětné vazbě od (úžasných!) lidí jsem věděla, že tohle je to, co chci dělat a hlavně; co mě baví!

Jelikož jsem teprve v začátcích, nemůžu si moc vymýšlet - ale plánů je spousta, takže se rozhodně máte na co těšit! :) Postupem času budu zápisníky vylepšovat, zároveň přibudou i nové druhy - a to nejen zápisníků, ale i výrobků jako takových.


V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat formou zprávy!


Děkuju za návštěvu mého profilu a pokud se vám bude něco líbit, budu jedině ráda. Hezký den! :) Miluju tě!

Dennie


Způsob dopravy
Výrobky zasílám přes Českou poštu a nově také přes Zásilkovnu. I při balení se snažím dbát na ekologičnost - tzn.žádný plast, pouze recyklované nebo přírodní materiály. Zápisníky, deníky i nekožeňáky balím zvlášť do recyklovaného balicího papíru, takže jsou vhodné i jako dárek, u kterého nemusíte řešit balení. To samé platí u náhrdelníků, které balím zvlášť do malých recy krabiček. Výše poštovného se může lišit v závislosti na druhu, velikosti, počtu nebo váhy objednaného zboží.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od procitnuTě

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--