Profil uživatele
Admin
Prodávající
Kuřim
Registrace: 13.1.2008

imageJsem tvůrcem a provozovatelem kreativního světa s názvem Fler. Spíše než práce je pro mne Fler zdrojem radosti a nových výzev. Jsem nadšený ze všech krásných, ručně vyráběných věcí, které na Fleru prezentujete a je pro mne potěšením, když se mohu s některými z vás seznámit. Starám se o vedení Fleru, hledám nové vize a principy, které mohou fler zatraktivnit, zpestřit a udělat z něj místo, které pomáhá vaší kreativní realizaci.

Fler byl založen v roce 2008 a během poměrně krátké doby se stal centrem handmade tvorby v České republice. Spolu s Fler týmem se snažíme, abychom zde přinášeli co nejpřirozenější a nejefektivnější prostředí pro prodej  i pro vzájemné sdílení. Pokud máte nějaký nápad, napište nám. Na Fleru žádný dobrý nápad nezapadne!

V roce 2010 jsem za Fler převzal cenu v nejvýznamější podnikatelské soutěži České republiky, Vodafone Byznys rebel 2010. Ocenění je  pro mne velkou poctou a já bych je rád, alespoň symbolicky, věnoval také vám všem, prodávajícím, kupujícím a těm, kteří Fleru drží palce!

Způsob dopravy
čeká poš
Komentáře
K tomuto profilu není možné vkládat komentáře.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
546378
15.9.2016 Pracujeme na speciální stránce pro nakupující s rezervovaným zbožím. Snad se bude líbit a bude užitečná :)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.