Domů Profil prodejce Proformage Studio
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Hradec Králové, ČR
  • 9 prodaných kusů
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 18
Aktivita: aktivní
Prodáno: 9
Registrace: 6.9.2010
Město: Hradec Králové
Stát: ČR
Důležitá informace: Dobrý a krásný den! Naše výrobky jsou české originály našeho studia. Budeme rádi, když se z nich budete spolu s námi těšit. Vyvynuli jsme pro Vás sadu Formík, díky které se můžete velice snadno sami a kdekoliv stát originálními tvůrci 3D fotek sebe či vašich blízkých na věčnou památku. Udělejte radost někomu originálním dárkem, užíjte si legraci při odlévání gest na párty, oslavě s kamarády a známými, zvěčněte navěky ruku milované osoby či osoby blízké, zachovejte 3D vzpomínku na růst Vašeho potomka odlitím jeho ručičky či nožičky v časových obdobích jeho růstu, vystavte si modely jako jedinečnou originální dekoraci ve svém bytě či práci. Zvěčněte partnerké či novomanželské spojení v kamenné podobě gesta spojených rukou. To je Formík!

Proformage Studio

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jsme profesionální tvůrčí studio Proformage z Hradce Králové.  Kromě grafiky, modelování, plastiky, malby a kresby se zabýváme experimentální tvorbou z přírodních materiálů.  Touto cestou jsme došli k metodě, jak dělat zcela věrné kamenné kopie částí lidského těla v domácích podmínkách, a to levně, rychle, s profesionální kvalitou a tak tuto metodu, původně přístupnou pouze několika profesionálům umožnit používat i běžným zájemcům o nové technologie a uměleckou tvorbu.

Odléváme veškeré možné části lidského těla. Napadlo nás, že tuto možnost tvorby přiblížíme lidem doma, aby si mohli pomocí naší technologie, materiálů a námi vyrobené tvůrčí sady Formík, vytvořit své první 3D modely rukou a zvěčnit se tak pro budoucnost dalším generacím, udělat někomu radost, zachytit vzpomínku či příběh spojený s tvorbou modelu nebo osobou zvěčňovanou.

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Proto pracujeme s těmi nejmodernějšími technologiemi a sledujeme aktuální trendy v Lifecastingu a v mnoha odvětvích designu. Preferujeme vždy individuální přístup k Vašim požadavkům.  U nás není nic nemožné. Naše dlouholeté zkušenosti zaručují, že budete vždy spokojeni.

Petr & Tomáš Proformage Studio

 

Lifecasting je proces tvoření třírozměrných kopií lidského těla. Metoda lití sádry do vytvořené gumové formy je nejjednodušší a zároveň nejoblíbenější. Námi oblíbená metoda je použití ProFormage-Gum na vytvoření formy, která je pružná a zároveň absolutně zdravotně nezávadná, testovaná státním zdravotním ústavem.     První pokusy většinou směřují k odlitku ruky nebo nohy, zvláště u dětí je to velice oblíbené a rozšířené, kdy ze zábavy zbyde i originální dárek, který opravku potěší. Dokonce se v zahraničí některé firmy specializují na odlévání rukou a svoje odlitky prodávají třeba v domovech důchodců za několikatisícové ceny.    Pro nás je lifecasting zábavou, která nemá konce vzhledem k pestrosti a možnostem. Masky obličeje, odlitky prsou, ruka držící zajímavý předmět, způsoby povrchové úpravy...    Povrchová úprava, další kapitola, která má nekonečně mnoho variant. Patinování šelakem, včelím voskem, barvení, stříkání...    Vzhled modelu se dá ovlivnit i úpravou licí hmoty. My používáme ProFormage-Stone, umělý kámen (kamenina). Jedná se o materiál, který svojí pevností a vlastnostmi má daleko blíže ke keramice nebo kameni . Dá se jeho barva ovšem jednoduše ovlivňovat barvami na omítky. Když prášek rozmícháváte ve vodě, lze přidávat barvy, dokonce i smíchat dvě barvy, které se úplně neprolnou a na modelu zanechávají linie, jež můžeme někdy pozorovat na pískovcových sochách.    No, způsobů a možností je mnoho. Stačí jen začít tvořit a nořit se hloub a hloub do zajímavého uměleckého směru, který navíc zvěčňuje naše nejbližší. Stejně jako u fotografie ho čeká ještě dlouhá cesta než se stane běžnou samozřejmností.

Způsob dopravy
Na dobírku 90kč českou poštou jako bězný balík, nebo jako obchodní balík za 130Kč.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Proformage Studio

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--