Využijte velké slevy některých výrobků!
Profil uživatele
Prolidičky
Prodávající
Hradec Králové
Registrace: 5.1.2012

VELKÉ SLEVY 15-30% NA NĚKTERÉ VÝROBKY!!!Úsměv

  

 

      

 

   

            

                                                        

   

 

 

 

 

Vítám Vás milé lidičky v mém obchůdku.

Jmenuji se Jindra Peterková. Nejdříve jsem zde pouze nakupovala a časem jsem se rozhodla, že zde nabídnu i já své služby. Dala jsem se do tvoření pro malé i velké - prostě pro lidičky. Vystudovala jsem střední uměleckou průmyslovku - odtud to tvoření. Šít mne učila moje babička ještě na šlapacím stroji. Tvořím intuitivně. Nabízím vám ve svém obchůdku autorské textilní výrobky: tašky, kabelky, módní doplňky a ručně malovaná trička. Pracuji převážně z přírodních materiálů lnu, bavlny a viskózy protože jsou mi blízké svými vlastnostmi. Ráda používám i recy materiál k vytváření nových věcí, především pro děti, kde se dá uplatnit fantazie.Sháním hlavně téměř nenošené skoro nové oblečení, které dále upravuji.Máme doma 3 kočičkyKočka, které občas  využívám k fotografování svých výrobků. Jsou to moji velcí pomocníci.

Pokud budete mít zájem se podívat na můj druhý profil, kde se zabývám výrobou bižuterie, můžete nakouknout zde:https://www.fler.cz/ciciko

Pokud si zakoupíte zboží z obou profilů, cena poštovného bude jen za jeden balíček.Pokud ale by množství bylo větší,po dohodě se cena poštovného upraví podle ceníku České pošty.

Mým přáním je, aby se vám u mne líbilo a těším se moc na vaši návštěvu.

Mám živnostenské oprávnění na tuto práci - IČ: 129 79 015

 

           Všem přeji v novém roce 2017 hodně zdraví, rodinného štěstí,          splněná přání a sluníčko v duši.ModlitbaSvítíčko sluníMiluju tě!

 

Jsem členem klubu PODPORA NOMINACE odkaz na klub - můžete se přidat, je to fajn.Úsměv

Jsem členem klubu ZVN- zvířata v nesnázích.odkaz na klub Pokud jsou výrobky označeny tímto logem, výtěžek z jejich prodeje jde na dobročinné účely pro zvířátka, která to potřebují.TulipánKočka posílá polibek

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží bude doručeno českou poštou doporučeně, tomu bude odpovídat cena poštovného.Zabaleno v obálce,krabici nebo v roli zabezpečeno proti pomačkání.
Obchodní podmínky

Zboží bude odesláno až po připsání platby za zboží na účet, a to do 3.dnů.Pak je poštovné nižší, nebo na dobírku ale se zvýšeným poštovným dle ceníku České pošty. Informace o platbě vám přijdou pomocí SMS zprávy. Zboží můžete do 14dnů vrátit zpět, pokud nebude vyhovovat a budou vám vráceny peníze.Zboží v tomto případě nesmí být poškozené ani použité.Pokud se vyskytnou případně závady, můžete uplatnit reklamaci vnitřní poštou. Pokud budete kupovat více věcí, poštovné bude jen za 1 balík.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
633497
22.6.2017 Vložené další oblečení pro děti i miminka.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.