Využijte velké slevy některých výrobků!
Profil uživatele
Prolidičky
Prodávající
Hradec Králové
Registrace: 5.1.2012

VELKÉ SLEVY 15-30% NA NĚKTERÉ VÝROBKY!!!Úsměv

  image

 

         image   image

 

      image   image

               image

                                                        

   

 

 

 

 

Vítám Vás milé lidičky v mém obchůdku.

Jmenuji se Jindra Peterková. Nejdříve jsem zde pouze nakupovala a časem jsem se rozhodla, že zde nabídnu i já své služby. Dala jsem se do tvoření pro malé i velké - prostě pro lidičky. Vystudovala jsem střední uměleckou průmyslovku - odtud to tvoření. Šít mne učila moje babička ještě na šlapacím stroji. Tvořím intuitivně. Nabízím vám ve svém obchůdku autorské textilní výrobky: tašky, kabelky, módní doplňky a ručně malovaná trička. Pracuji převážně z přírodních materiálů lnu, bavlny a viskózy protože jsou mi blízké svými vlastnostmi. Ráda používám i recy materiál k vytváření nových věcí, především pro děti, kde se dá uplatnit fantazie.Sháním hlavně téměř nenošené skoro nové oblečení, které dále upravuji.Máme doma 3 kočičkyKočka, které občas  využívám k fotografování svých výrobků. Jsou to moji velcí pomocníci.

Pokud budete mít zájem se podívat na můj druhý profil, kde se zabývám výrobou bižuterie, můžete nakouknout zde:https://www.fler.cz/ciciko

Pokud si zakoupíte zboží z obou profilů, cena poštovného bude jen za jeden balíček.Pokud ale by množství bylo větší,po dohodě se cena poštovného upraví podle ceníku České pošty.

Mým přáním je, aby se vám u mne líbilo a těším se moc na vaši návštěvu.

Mám živnostenské oprávnění na tuto práci - IČ: 129 79 015

 

           Všem přeji v novém roce 2017 hodně zdraví, rodinného štěstí,          splněná přání a sluníčko v duši.ModlitbaSvítíčko sluníMiluju tě!

 

 

Jsem členem klubu PODPORA NOMINACE odkaz na klub - můžete se přidat, je to fajn.Úsměv

Jsem členem klubu ZVN- zvířata v nesnázích.odkaz na klub Pokud jsou výrobky označeny tímto logem, výtěžek z jejich prodeje jde na dobročinné účely pro zvířátka, která to potřebují.TulipánKočka posílá polibek

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží bude doručeno českou poštou doporučeně, tomu bude odpovídat cena poštovného.Zabaleno v obálce,krabici nebo v roli zabezpečeno proti pomačkání.
Obchodní podmínky

Zboží bude odesláno až po připsání platby za zboží na účet, a to do 3.dnů.Pak je poštovné nižší, nebo na dobírku ale se zvýšeným poštovným dle ceníku České pošty. Informace o platbě vám přijdou pomocí SMS zprávy. Zboží můžete do 14dnů vrátit zpět, pokud nebude vyhovovat a budou vám vráceny peníze.Zboží v tomto případě nesmí být poškozené ani použité.Pokud se vyskytnou případně závady, můžete uplatnit reklamaci vnitřní poštou. Pokud budete kupovat více věcí, poštovné bude jen za 1 balík.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
638284
12.7.2017 Nová malovaná trička.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.