Pozor! Nyní nové místo osobního odběru >> OLOMOUC <<. Máte tedy možnost osobního odběru v těchto místech: Opava, Krnov, Olomouc.
Profil uživatele
ProstěBižutka
Prodávající
Březová
Registrace: 7.7.2013

 

Vítejte v mém obchůdku.....


Nejprve jsem se zabývala tvorbou šperků, které nyní tvořím jen pro svou vlastní potřebu či pro rodinu a blízské přátele. Nicméně, v případě zájmu vám ráda vyhotovím krásný šperk, pro inspiraci přikládám fotografie z kolekce Květinková a LoKaN. Budu ráda, pokud vám budu moci pomoci. Stačí napsat do zpráv, nebo si rozkliknout v prodejním progilu sekci NA PŘÁNÍ.


Květinková

 


LoKaN

UMĚLECKÁ TVORBA

V současné době se zabývám malbou akrylovými, olejovými i akvarelovými barvami, olejovými pastely (giaconda) a mnoho dalších technik. Má tvorba je spíše abstraktní. Více o technice, kterou používám k tvorbě zde v tomto článku Silueta, umění 18.století. Mým největším přáním je, aby mé obrazy působili lidem radost a byly vhodným uměleckým doplňkem jejich bytů domů a celkového rodinného prostředí. Obrazy zde.

 

PŘÁNÍČKA, POZVÁNKY, KARTIČKY

Přáníčka si můžete vybrat z nabídky, nebo vám mohu vytvořit přání dle vašeho přání a tedy na objednávku. Stačí se domluvit na motivu (obrázku, technice), barvě, velikosti a textu.
V nabídce se zatím objevují ´přáníčka k těmto příležitostem:

  • Svatba
  • Narozeniny
  • Výročí
  • Ukončení studia
  • Valentýnka, Přáníčko z lásky (jen tak z lásky)

Kartičky zde. Pozvánky zde.

Pěkný den :-) ProstěBižutka

 

Způsob dopravy
Ceny jsou uvedeny vždy u zboží (možnost výběru), ale u obrazů nedoporučuji ČP - Psaní (velikost obrazu je větší než velikost psaní)! Osobní převzetí po domluvě (předem nahlášena například do zpráv či nejlépe v poznámkách u objednávky) v Opavě nebo Krnově, nyní nově i v Olomouci!
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
515775
2.6.2016 Novinkový blog KVĚTEN II -> www.fler.cz/blog/kveten-i...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.