Pozor! Nyní nové místo osobního odběru >> OLOMOUC <<. Máte tedy možnost osobního odběru v těchto místech: Opava, Krnov, Olomouc.
Profil uživatele
ProstěBižutka
Prodávající
Březová
Registrace: 7.7.2013

 

Vítejte v mém obchůdku.....


Nejprve jsem se zabývala tvorbou šperků, které nyní tvořím jen pro svou vlastní potřebu či pro rodinu a blízské přátele. Nicméně, v případě zájmu vám ráda vyhotovím krásný šperk, pro inspiraci přikládám fotografie z kolekce Květinková a LoKaN. Budu ráda, pokud vám budu moci pomoci. Stačí napsat do zpráv, nebo si rozkliknout v prodejním progilu sekci NA PŘÁNÍ.


Květinková

 


LoKaN

UMĚLECKÁ TVORBA

V současné době se zabývám malbou akrylovými, olejovými i akvarelovými barvami, olejovými pastely (giaconda) a mnoho dalších technik. Má tvorba je spíše abstraktní. Více o technice, kterou používám k tvorbě zde v tomto článku Silueta, umění 18.století. Mým největším přáním je, aby mé obrazy působili lidem radost a byly vhodným uměleckým doplňkem jejich bytů domů a celkového rodinného prostředí. Obrazy zde.

 

PŘÁNÍČKA, POZVÁNKY, KARTIČKY

Přáníčka si můžete vybrat z nabídky, nebo vám mohu vytvořit přání dle vašeho přání a tedy na objednávku. Stačí se domluvit na motivu (obrázku, technice), barvě, velikosti a textu.
V nabídce se zatím objevují ´přáníčka k těmto příležitostem:

  • Svatba
  • Narozeniny
  • Výročí
  • Ukončení studia
  • Valentýnka, Přáníčko z lásky (jen tak z lásky)

Kartičky zde. Pozvánky zde.

Pěkný den :-) ProstěBižutka

 

Způsob dopravy
Ceny jsou uvedeny vždy u zboží (možnost výběru), ale u obrazů nedoporučuji ČP - Psaní (velikost obrazu je větší než velikost psaní)! Osobní převzetí po domluvě (předem nahlášena například do zpráv či nejlépe v poznámkách u objednávky) v Opavě nebo Krnově, nyní nově i v Olomouci!
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
515775
2.6.2016 Novinkový blog KVĚTEN II -> www.fler.cz/blog/kveten-i...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.