Profil uživatele
protvujstyl
Prodávající
Brno
Registrace: 22.1.2016

Buďte vítáni v našem malém rodinném obchodě. Vše, co zde naleznete, jsme sami vymysleli, navrhli, vyrobili, zabalili a odeslali. Doufáme, že Vám pro radost.
Naše podnikání není "montážní linkou“. Každému návrhu věnujeme velkou péči, lásku a čas, abychom vnesli do vašich domovů harmonii, barvu, hravost a učinily je útulnějšími a krásnějšími. Naši nabídku neustále zdokonalujeme a rozšiřujeme. Nebojte se s námi tvořit a experimentovat.

Používáme pouze nejkvalitnější materiály. Naše samolepky jsou vyrobeny z fólií s matným povrchem, takže vypadají, jako by byly namalované na zeď.

Doba zpracování zakázky se pohybuje okolo 1-3 pracovních dnů. Všechny produkty sami navrhujeme a vyrábíme přímo na zakázku dle vašich individuálních požadavků, proto zakázky nejsou odesílány online s vaší objednávkou. Požadujete-li mít zakázku hotovou do určitého data, kontaktujte nás, vždy se snažíme vám plně vyjít vstříc.

Monika a Libor

Způsob dopravy
V současné době využíváme pro zasílání zásilek služeb České pošty, menší zásilky - doporučeně, větší zásilky - doporučený balík, Balík do ruky nebo Na poštu. V průměru je většina zásilek (včetně výroby) doručena do 3 pracovních dnů od objednávky. Dekorace/nálepky balíme podle jejich velikosti do kartonových obálek, krabic nebo tubusů, aby se cestou nepoškodily. Je zde i možnost osobního vyzvednutí zdarma - Brno Židenice. Využít můžete i Zásilkovnu. Slovensko - platba přes PayPal, více na www.paypal.com
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce https://www.fler.cz/protvujstyl prostřednictvím internetového obchodu.
Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

Uzavření kupní smlouvy

1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky zákazníkovi.


2. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailem na adresu, kterou uvedl při nákupu.


3. O přijetí platby a odeslání zboží je kupující informován stejným způsobem.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).


2.  Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží na jeho přání vyrobeno, nebo upraveno (zakázková výroba).


3. Kupující je povinen před vrácením zboží o tomto prodejce písemně informovat (např. vnitřní poštou).


4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a bezpečně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Prodejce má právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít (doporučuji pojistit).


5. Při vrácení zboží zpět prodejci, není možné ho zasílat na dobírku.


6. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena až po doručení zboží prodávajícímu.


7. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.


Reklamace


1. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena faktura. Kupující ji obdrží spolu se zbožím. Faktura slouží zároveň jako záruční list.


2. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebeno jeho používáním či poškozeno nevhodným zacházením. Zákazníkovi je spolu se zbožím odeslán také návod k použití u výrobků, které to vyžadují.

Dodací podmínky

1. Platbu za zboží hradí zákazník předem na bankovní účet prodávajícího. Při osobním předání je možná platba v hotovosti.

2. Prodávající odešle kupujícímu zboží nejpozději do 7 dnů od připsání platby na účet. V případě osobního odběru proběhne předání dle dohody.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2016

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
777623
6.1.2019 Vložen nový nástěnný kalendář pro rok 2019. Dodá vašemu interiéru úplně jiný "sex-appeal".
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím