Domů Profil prodejce ptákoviny do ucha
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Poděbrady, ČR
  • 47 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (6) 100%
Nadšenci: 21
Aktivita: aktivní
Prodáno: 47
Registrace: 10.7.2011
Město: Poděbrady
Stát: ČR

ptákoviny do ucha

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte v mém obchůdku, doufám, že se Vám moje  výrobky budou líbit.

Poté co jsem objevil FIMO, tak jsem začal vyrábět náušničky pro své dvě dcerky, pak pro kolegyně z práce, pak pro kolegyně kolegyní, tchyni, její kamarádky atd... . No a potom už byl krůček k objevení FLERU a tohoto obchůdku.  

Každé náušničky vyrábím až po přijetí objednávky, protože ty vyfotografované a vystavené patří mým holčičkám, takže ty Vaše se mohou od fotografie trošku lišit.

Prodej náušniček mne rozhodně neživí, veškeré penízky jdou do tajné pokladničky, která spoří na překvapení pro všechny moje holky, jen jsem se ještě nerozhodl jaké bude.

 

Čiňte prosím závazné objednávky. Objednávejte prosím pouze pokud jste skutečně rozhodnuti si zboží zakoupit tj. zaplatit. (ač se to nezdá, tak upomínání plateb, stornování objednávek, přináší značnou časovou ztrátu). Děkuji za pochopení.{#emotions_dlg.rose2}

Pokud víte, že nemůžete objednávku uhradit cca do 5 pracovních dnů, kontaktujte mne, bude Vám automaticky prodloužen termín splatnosti.

Balíčky zasílám co nejdříve. Na poštu chodím každý den :-). Balíčky jsou odesílány cca do 3 pracovních dnů od připsání platby na účet. Většinou ale týž den.Jestli máte zboží jako dárek na poslední chvíli, napište mi, kdy nejpozději potřebujete mít zásilku u sebe a já se pokusím vyjít maximálně vstříc. 

Nejraději tvořím náušničky podle nového zadání - zkouším různé tvary, barevné kombinace apod. Pokud máte zájem o nějaký speciální motiv, tak písněte, nebo třeba jen dejte nápad, co by mohlo viset v oušku.

No a proč je všude zkratka BAMK??? No to je náš rodinný nick pro hru geocaching, které jsme propadli jako fimování. Bára Anetka Marek Katka, tedy BAMK.

Způsob dopravy
Zboží je zasíláno prostřednitvím pošty, doporučeně, v bublinkové fólii do tří pracovních dnů od připsání platby na účet.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ptákoviny do ucha

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--