Profil uživatele
ptítěra
Prodávající
Brno
Registrace: 4.6.2009

Krásný den všem kteří zavítali na návštěvu k ptítěře :) Kdysi dávno mě moje milovaná babička naučila jisté neřesti, která se mě neustále drží. Ukázala mi jehlice, háček a barevné vlnky. Našla jsem v háčkování únik do fantazie i způsob sebevyjádření. Tvořím z radosti, tak možná má tvorba potěší i vás. Příjemné prohlížení :)

 

Jak se starat o všechny ty akrylové, vlněné, bavlněné atd. výrobky? Pokud je potřeba je vyprat, perte je ručně ve vodě o teplotě 30°C jemným mačkáním. Lze použít i aviváž. Vymáchejte ve vlažné vodě. Jemně vymačkejte vodu, sušte vytvarované a ve vodorovné poloze. Nevytahujte mokrý výrobek z vody násilně, aby nedošlo k jeho vytahání na jedné straně. Neždímejte kroucením, nesušte v sušičce ani na ramínku. Žehlete na malou teplotu nebo přes plátýnko, aby nedošlo ke spečení materiálu.

 

 Pokud se vám některé z mých věciček líbí, jen barva či velikost vám nesedí, je možné se domluvit na barvách i velikostech jiných.

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám do 2 pracovních dnů po obdržení platby prostřednictvím České pošty v doporučené zásilce (dle velikosti cena 54,- nebo 100,-). Lze zaslat i zásilkovnou za 80,- Kč. Po dohodě je možný i osobní odběr v Brně nebo Znojmě. Poštovné se upravuje podle velikosti zásilky.
Obchodní podmínky
  • Potvrzením objednávky nebo její části uzavírá kupující Uživatel a prodávající Uživatel kupní smlouvu dle platných zákonů České republiky.
  • Prodávající Uživatel se zavazuje zboží kupujícímu Uživateli poslat bez zbytečného odkladu ihned po obdržení platby kupujícím Uživatelem.
  • Prodávající uživatel umožní Kupujícímu uživateli  odstoupení  od smlouvy bez uvedení důvodu ve lhůtě 14 dnů ode dne převzetí zboží a to na základě písemného vyrozumění kupujícího Uživatele.  Předmět kupní smlouvy - zakoupené zboží - vrátí Kupující uživatel Prodávajícímu uživateli nejpozději 14 dní od odstupení od smlouvy. Náklady na vracení zboží (poštovné) zpět prodejci při odstoupení od smlouvy hradí kupující Uživatel. Prodávající Uživatel vrátí nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, všechny peněžní prostředky včetně nákladů na dodání, které od kupujícího Uživatele na základě smlouvy přijal, stejným způsobem.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
627330
30.5.2017 Dobrý den, omlouvám se za případné pozdější reakce v rámci mého obchůdku, způsobené výskytem dvojčat v naší domácnosti. Děkuji :)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím