Domů Profil prodejce Puntíkatá Zebra
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Praha 4 - Krč, ČR
  • 25 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (8) 100%
Nadšenci: 83
Aktivita: aktivní
Prodáno: 25
Registrace: 22.8.2010
Město: Praha 4 - Krč
Stát: ČR

Puntíkatá Zebra

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Ahoj,

tak jsem se konečně odhodlala, že si přestanu svoje vlastnoručně vyrobené náhrdelníky a náušničky střádat v šuplíku a podělím se s vámi o ně!  Jen nepočítejte s moc fialovými kousky, s těmi se totiž hodně nerada loučím:-)

Co se mého "výtvarně-kreativního" životopisu týče, budu tu asi trochu rarita (jako správná Puntíkatá Zebra). Výtvarka mě ve škole nikdy nebavila a když jsem si na gymplu mohla vybrat mezi hudebkou a výtvarkou, šla jsem bez váhání muzicírovat.

Náušničky a náramky jsem začala vyrábět proto, abych měla něco, co nemají ostatní, a kupodivu mě jejich vyrábění začalo strašně bavit. Doufám, že budou bavit i vás!

 

Kreativní výstraha:-): Zebří výrobky vycházejí  z momentální zebří mánie, takže se nedivte, pokud čas od času dojde ke změně materiálu či techniky. Své výrobky nedělám za účelem výdělku, ale proto, že mě to baví. Takže když mě omrzí spékat sklo, začnu plstit. Když mám rouna plné zuby (nebo spíš od mýdlové vody oloupanou kůži na rukou:-)), začnu laborovat s obšíváním kuliček rokajlem. Což ale nevylučuje, že si v mezičase něco pěkného nespeču a následně to třeba nezaplstím či neobšiju rokajlem:-).

Každou novou techniku před použitím na "flerových" výrobcích samozřejmě důkladně piluji a zkouším (na lidech:-)), takže výrobky, které se k vám dostanou, jsou 100% kvalitní a ručím za to, že jsou uplstěné pevně, zapošité důkladně či slepené na věky věků. Na všechny své výrobky nabízím klasickou záruku (při standardním užívání). V případě defektu zaplatíte pouze poštovné, oprava je zdarma.

Vaše Puntíkatá Zebra 

 

imageimage

Způsob dopravy
Doporučeně
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Puntíkatá Zebra

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--