Domů Profil prodejce pured.
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Brno, ČR
  • 82 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (28) 100%
Nadšenci: 49
Aktivita: aktivní
Prodáno: 82
Registrace: 29.5.2011
Město: Brno
Stát: ČR

pured.

/ Prodávající
Novinky
72134
5.6.2012 Bude se měnit účet pro české zákazníky.

______________________________________________________________________________________________________________

Děkuji všem svým zákazníkům, ale z časových důvodů už asi obchůdek neotevřu. Přesto tu nechám viset prodané výrobky pro kochání nebo pro inspiraci ;-)

j.

______________________________________________________________________________________________________________

 

Zdravím vás všechny v mém obchůdku Pured.,

kde začít... Třeba kdo vlastně jsem. Za  přezdívkou pured. se schovává studentka biomedicíny Jana.  K umění už to dál vlastně ani být nemůže a vlastně proto mě tvorba šperků tak baví :-).  A protože my biomedici jsme nejradši když má problém jednoduché a elegantní řešení, tak se to odráží i na mých špercích a taky na na názvu mého obchodu.

Tak si to tady užijte

hezký den

Pured. ;-)

 

Materiál: pro svoje výrobky vetšinou vybírám, pokud to jde, přírodní materiály, korálky jsou z jablonexu nebo od swarovskeho. Peří  odebírám od české dodavatky zde na fléru (peříčko,stani009). Prakticky nedelám s korálky z plastu, přednost má vždy sklo, kámen nebo korál. Materíál je vždy připsán v kartě výrobku.

Upozornění: Peříčka jsou poměrně náchylná k poničení, takže se předpokládá zacházení s respektem:-). Jemné defekty jsem schopna v případě reklamace opravit, ale zlomení nebo odtržení částí pírek nelze do reklamace zahrnovat ;-)

Údržba: pokud dojde k zašpinění nebo zaprášení jemně peřícka vyčistěte kartáčkme na zuby, pokud skvna nepovoli lze použít slabouký roztok z mýdla (ale opatrně),  při zasmodrchání opět pomůže kartáček na zuby popřípadě na obočí. Jiná údržba by neměla být nutná.

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně. Balím do bublinkové fólie. Lze se i domluvit na obyčejném psaním za 17 kč. Pokud se rozhodnete pro obyčejné psaní dopište mi to do zprávy a zaplaťte -28kč.ZA zboží v tomto případě neručím.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od pured.

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--