Profil uživatele
PUZZLE BALLS
Prodávající
Kroměříž
Registrace: 7.4.2013

Ahoj,

 

jmenuji se Dagmar a nadchla jsem se pro hračku pro nejmenší, které se říká

 

Japonský balonek

 

Japonský balonek - uchopovací míček je měkká hračka pro malé i větší děti. Je ručně vyrobený ze 100% předeprané bavlny, plněný polyesterovým dutým vláknem, všité 2 ks rolniček, sešitý dvojitým stehem pro ochranu proti rozpárání. Bavlna je podšitá vlizelínem, aby nemohlo dojít k průniku jemného dutého vlákna skrze osnovu látky.

Díky jeho tvaru se snadno uchopí a procvičuje jemnou motoriku dítěte. Jemná motorika je používání malých svalových skupin ruky a jejich vzájemná koordinace při jemných pohybech ruky a prstů. Jemná motorika zahrnuje úchopové schopnosti ruky, které potřebujeme pro manimupaci s předměty a pro provádění řady činností. Tento balonek je vhodný pro děti od 6 měsíců. Je pevný, ale ne trvdý, takže při hraní nehrozí žádné riziko poranění. Jeho barevnost dítě zajímá a nutí míček obracet a sledovat. Do balonku jsou všity rolničky, které při pohybu jemně cinkají a dítě může reagovat na zvuk.

 

A jak vzniklo mé nadšení pro tento balonek? Úplnou náhodou, když jsem jednoho dne hledala na internetu motivaci k ušití šatiček pro princeznu na maškarní bál, narazila jsem na fotografii japonského balonku a od té doby šiju a šiju a šiju. Nejdříve jsem ušila pár kousků pro mé dětičky. Byly to balonky ze zbytků látek co jsem našla doma. A reakce mých dětí, které už nejsou žádná batolata, byly ohromující, překvapivé a šokující. Začaly se po nich válet, sedět na nich, házet, strefovat se do koše a hlavně se jim nejvíc líbí, že tento balonek můžou uchopit a hodit jednou rukou, tudíž hází dvěma balonky najednou a doma je hotové pozdvižení. Když jsem viděla nadšení mých dětí z těchto balonků, rozhodla jsem se ušít pár dalších a nemohla jsem přestat a vlastně nemůžu přestat dodnes. Když se pro něco nadchnu, nevím kdy přestat :-).

Vyrábím velikosti: průměr 10 cm, 11 cm, 12 cm, 13 cm, 14 cm, 15 cm


Puzzle balls
Jak přicházejí na svět:

 

Nový přírustek
22.5.2013 - Nové balonky

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
678677
3.12.2017 Předvánoční japonské balonky https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.