Profil uživatele
quayaba
Prodávající
Praha 2 - Vinohrady
Registrace: 10.3.2011

já. usadím se na židli, v každé ruce kleště, přede mnou hromádka kroužků. zavřu kroužek, ještě jeden, rozevřu kroužek, provlíknu kroužek a zavřu. polštářkem prstu zkusím škrábání, neškrábe, dobrý. ještě navlíknu jeden a druhej a zavřu oba, neškrábou, dobrý. otočím kroužky proti směru, vezmu další dva kroužky a provlíknu skrz, zavřu kroužky, zkouška škrábání, dobrý. pohladím kočku. sesbírám rozsypané kroužky z podlahy a zaženu kočku, protřepu ruce, nakrmím rybičky. znovu kroužek a znovu kroužek, další kroužek, a další kroužek, znovu, a znovu, a dvakrát, a desetkrát, a stokrát, a tisíckrát. pohladím kočku, přede mnou žádná hromádka kroužků a hotový šmuk. odložím kleště. hotovo.

 

a trojky jsou fajn.

 

Přeji všem příjemný den!

Způsob dopravy
Zboží zasílám po zaplacení na účet poštou jako doporučenou zásilku. Zabalené v bublinkové fólii a kartonové krabici (květináče). Menší věci v bublinkové obálce. V Praze preferuji osobní předání, ale to je samozřejmě věc dohody.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
167320
1.8.2013 miluju léto!
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím