Profil uživatele
r.palan
Prodávající
Želechovice n. Dř
Registrace: 30.10.2009

Dobrý den,

Vítáme Vás na našem profilu, bydlíme v Lípě v okrese Zlín a keramiku děláme od roku 1994.

S námi a našimi výrobky se můžete setkat u nás v obchůdku stojícím hned vedle kapličky (odtud také plyne náš název). Najít nás můžete  také na různých jarmarcích a trzích po celé republice.

Naší hlavní činností je výroba dekorativní a užitkové keramiky (hrnky, vázy, misky, zvonky, aromalampy, kachle a figurky.

 

S pozdravem

Radek a Jana Palánovi

Způsob dopravy
Balík české pošty,důkladně zabalené a poslané jako křehké.Po domluvě je možné poslat menší kousky jako doporučený baliček, ovšem bez pojištění křehký.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky 

1. Úvodní ustanovení

1.1. Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží od prodejce r.palan  IČO 45463581 prostřednictvím internetového obchodu na www.fler.cz.

1.2. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy.

2.1. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a reklamačním řádem.

2.2. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím. Od tohoto okamžiku vznikají mezi kupujícím a prodávajícím vzájemná práva a povinnosti. Smlouva je uzavírána v českém jazyce. Kupní smlouva je prodávajícím archivována za účelem jejího úspěšného plnění a není přístupná třetí straně.

2.3. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je informován vnitřní poštou nebo e-mailem, který uvedl při objednávce.

2.4. Při požadavku změny charakteru a velikosti zboží je třeba nejdříve využít vnitřní poštu a domluvit se na výrobě na zakázku.

2.5. O přijetí platby a odeslání zboží je kupující informován prostědnictvím  vnitřní pošty.

2.6. Platba bankovním převodem má být uhrazena do 10 pracovních dnů od odeslání objednávky. O platebních údajích bude nakupující informován elektronicky. Při nesplnění této podmínky bude objednávka stornován

2.7. O průběhu vyřizování zakázky bude kupující informován vnitřní poštou.

2.8.  Kupující dostane zboží za cenu platnou v době objednávky. u zboží na zakázku může dojít ke změně po domluvě ze zákazníkem.

3. Odstoupení od kupní smlouvy

3.1. Kupující má právo na do 14 dnů od doručení od smlouvy odstoupit a zboží vrátit.

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy a dodávce zboží, které bylo vyrobeno upraveno podle přání spotřebitele.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat prodávajícího písemně vnitřní poštou.

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození během přepravy. Zboží posílané zpět není možné poslat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu. 

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající zodpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Záruční doba je na všechny výrobky 24 měsíců a začíná dnem převzetí zboží.

4.3. Záruka se vztahuje na vady materiálu, funkční vady, vady vzniklé při výrobě či kompletaci zboží provedené prodávajícím. Nevztahuje se na opotřebení a vady vzniklé používáním zboží.

4.4. Ke každé objednávce je vystaven paragon, který součastně slouží jako záruční list.

4.5. Před samotnou reklamací zákazník kontaktuje prodávajícího elektronicky interní poštou, zašle popis problému reklamovaného předmětu a fotografii vady.

4.6. Při uplatnění reklamace je nutno odeslat poštou řádně zabalený reklamovaný předmět plnění spolu s kopií dokladu o koupi.

4.7. Zákazník si náklady na přepravu hradí sám.

4.8. V případě potvrzení oprávněnosti reklamace má zákazník nárok požadovat náhradu přiměřených nákladů vzniklých dopravou reklamovaného zboží.

4.6. Prodávající může při výskytu vady nabídnout slevu z kupní ceny.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno prostřednictvím České pošty jako křehký balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky nebo balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktualního ceníku ČP.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny a poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity. 

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 1.1.2014.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
879268
28.4.2020 Pár nových obrázků.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím