Profil uživatele
raaada
Prodávající
Jindřichův Hradec
Registrace: 1.10.2009

 

Nejsem žádný umělec, ale snad ani nešika. Od dětství ráda kreslím a maluju. Umělecké školy mě minuly, protože jsem vždycky dávala přednost sportu. Ale malování mě nikdy nepustilo, tak si čmárám aspoň pro radost. Trochu jsem se zakoukala do surealismu. Jeho náznaky můžete najít v mých obrazech, ale vesměs maluji, co mne zrovna osloví. Poslední roky mne oslovují hlavně moji dva lumpíci Míša a Matýsek. Tak jim zdobím pokojíček obrázky zvířátek. Občas jim nakreslím i něco na tričko. To mě baví, protože to jde rychleji od ruky než malování obrazů, které neustále přemalovávám, dokud nejsem spokojená. Tak se u mě porozhlédněte, třeba vám padne něco do oka. Buď pro vaše malé nezbedy a princezny nebo pro vaši prázdnou zeď v obývacím pokoji :o)  

Pokud byste v dostupném zboží nenašli svého favorita, zkuste nahlédnout do prodaných výrobků. Mohu na přání namalovat stejný kousek, který už našel svého zákazníka. Týká se hlavně triček.

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně, balík
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím