Profil uživatele
Rachell design
Prodávající
Chvalčov
Registrace: 30.7.2014

 

 

 

Na mateřské dovolené s dcerou jsem začala realizovat svůj velký sen a sice založit si vlastní ateliér a moci přetvářet dosud jen ideje ve skutečné výrobky.

Vznikla značka Rachell zaměřující se nejdříve na výrobu tašek, kabelek, brašen, peněženek a podobně. Následovala spousta jiných nápadů, které vyústily v návrhy dětských capáčků a barefoot obuvi.

Rachell má postaveny své základy na kvalitním a precizním, výhradně ručním zpracováním výrobků. Sleduje současné módní trendy, které se snaží maximálně propojit s požadavky nositelů. 

Základním a nejčastěji používaným materiálem výrobků je useň- hovězina, teletina, kozina nebo skopovice. Je nutné brát zřetel na to, že useň je přírodní materiál a tudíž není "dokonalá" (drobné povrchové oděrky, jizvičky, štípance od hmyzu, výrazné vrásnění, jiná pigmentace), ale je ojedinělá.

 

V současné době se nejvíce věnuji zakázkové výrobě barafoot obuvi pro děti i dospělé. 

Způsob dopravy
Česká pošta- doporučeně, osobní odběr- Bystřice pod Hostýnem, často jezdím i do Zlína, Otrokovic, Hranic na Moravě
Obchodní podmínky

Vrácení zboží

Zakoupené zboží je možné do 14 dní vrátit zpět bez udání důvodů na Vaše náklady. Zboží ovšem musí být nenošené, nepoškozené a s původní visačkou. Peníze budou vráceny zákazníkovi zpět na účet.

Výroba na zakázku

Dle Vašeho přání je možno vyrobit jakékoli zboží související s mojí tvorbou. V tomto případě si účtuji 50% nevratné zálohy z dohodnuté ceny. Zboží vyrobené nebo upravené na přání bohužel není možné vrátit zpět.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
827412
29.8.2019 30.8.-6.9. dovolená. Objednávky budu vyřizovat po návratu.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím