Profil uživatele
Radim-CC
Prodávající
Zlechov
Registrace: 24.1.2010

Ahoj,

chovem včel a výrobou včelích produktů se zabýváme již 3 generace v krásné krajině v podhůří Chřibů, přímo na okraji oblasti Slovácka. 

Podařilo se nám získat certifikát pro náš med "TRADIČNÍ VÝROBEK SLOVÁCKA".

Námi nabízené zboží je čistě přírodního charakteru, maximálně zpracováno způsobem, zaručujícím zachování všech vlastností.

Naše svíčky jsou z čistého včelího vosku od našich včeliček. Vosk se zpracovává pouze mechanickým čištěním. Vvbíráme "mladý" vosk syté žluté barvy, !!!NIKDY NEPOUŽÍVÁME KE ŽLUCENÍ A ČISTĚNÍ VOSKU KYSELINY, ČI JINÉ CHEMIKÁLIE!!!, tudíž si zachovává všechny své vlastnosti (krásně voní, je zdravotně nezávadný)

Přírodní vlastností včelího vosku je vytváření tzv. Voskového květu - bílý povlak na povrchu (vlivem vytlačování tuku), lze se ho zbavit zvýšením teploty povrchu (nahřátí fénem, opláchnutí teplou vodou, avšak max. do teploty 60 °C)  

Způsob dopravy
Způsob balení - dle velikosti zásilky (bublinková folie, krabice,...) Zboží zasíláme vždy první pondělí po obdržení platby, nebo dohodnutí způsobu platby Poštovné: Cena poštovného a balného je 64Kč, při větších objednávkách bude vždy specifikována pomocí kalkulátoru na webu České Pošty při potvrzení objednávky. Malé a lehké zásilky, které budou moci být poslány jako doporučené psaní - poštovné a balné 38Kč (bude vždy specifikováno při potvrzení objednávky)TOPlist (počitadlo začalo počítat 13.1.2011 někdy v odpoledních hodinách:-))
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
651002
4.9.2017 Tak nám opět skončila včelařská sezóna a můžeme zahájit sezónu svíčkařskou :) Opět jsme vystavili zboží a opět nebyl čas na přípravu novinek... i když je pár nových vzorů v plánu.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.