Domů Profil prodejce radkadily
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 hodin.
  • Díly, ČR
  • 8 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (17) 100%
Nadšenci: 7
Aktivita: aktivní
Prodáno: 8
Registrace: 2.12.2010
Město: Díly
Stát: ČR

radkadily

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

K FLERU

Mám ráda přírodu a ráda se obklopuji pěknými věcmi. Upřímně obdivuji lidi mající šikovné ručičky, fantazii a umělecký um. A všem tvořilkám a tvořilům, co na fleru prodávají své výrobky, srdečně tleskám.

 

MOJE TVORBA

Cínování - Už od malička mě fascinovala příroda, umění a svět minerálů. Ani nevím, kdy to všechno začalo. Snad maminkou, která s náma chodila do lesa a do přírody. Stavěly jsme domečky zvířátkům, lezly po stromech, pomáhala nám rozlišovat a znát stopy zvěře, stromy, kytičky. Vždycky jsem se vracela domů s kapsami plnými kamínků, šišek a jiných pokladů. Učila nás lásky ke knihám a umění. A nebo dědečkem? Když jsme byly na prázdninách v Praze, podnikal s námi mimo jiné výlety do pražské ZOO (u koně Převalského teď pravidelně slzím, snad vzpomínky) a do Národního muzea. Kolik mi bylo? Snad dva nebo tři roky, možná víc. Dodneška si přesně pamatuji expozici minerálů. Absolutně jsem byla fascinovaná meteoritem. No a pak samozřejmě kostra velryby visící od stropu. Dostaly jsem od něj s mojí sestřičkou knížku Svět minerálů s barevnými fotografiemi a obrázky. Až nedávno jsem zjistila, že barevné nejsou. Svět očima dětí Mrkáček. Kdykoliv jsem zažívala v životě něco výjimečného, kamínky si mě zase našly. Když jsem chtěla někoho obdarovat, vybírala jsem originální dárek a na díla cínařek jsem se nemohla vynadívat. Dozrál čas a začala jsem i já zkoušet vytvořit nějaký šperk. "A nejlepší je takový dárek, který člověk vyrobí sám." (citace z filmu Pelíšky Velký úsměv). Moje prvotiny byly skutečně prvotiny. Spálené a poleptané prsty, cínové kuličky všude po podlaze, o propálené židli ani nemluvím. A výsledné dílko? No, škoda mluvit. Musí být přece nějaký grif, jak na to. Zaplatila jsem si tedy kurz cínování a světe div se, ono to šlo. Miluji cínování!!!Zamilovaný pohled Kolikrát mám i v hlavě nějaký nápad a pak vám pod rukama vzniká něco úplně jiného, originálního, jedinečného. To mě opravdu baví. Kamínky a cínování mě provází i ve snech. A co je pro mě největším dárkem? Když vidím, že se někomu mé šperky líbí. Třešničkou na dortu je potom pro mě spokojená nová majitelka šperku z mé dílny.

Místo, kde nabíjím kamínky.Místo, kde kamínky nabíjím.

imageMalachitové srdíčko jsem dostala jako dárek, ale nenosila jsem ho. Tak jsem si ho udělala k obrazu svému 

 

 

 

 

 

 

Karneol - přívěsek vyrobený pro kamarádku        Malachit - srdíčko jsem dostala                                                                            jako dárek, ale nenosila jsem                                                                              ho, tak jsem si ho upravila                                                                                  k obrazu svému.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od radkadily

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--