Domů Profil prodejce raduha
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 6 hodin.
  • Praha, ČR
  • 144 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (57) 100%
Nadšenci: 533
Aktivita: aktivní
Prodáno: 144
Registrace: 24.5.2009
Město: Praha
Stát: ČR

raduha

/ Prodávající
Novinky
959588
25.7.2021 Terminy podzimních workshopu 2021 o svátcích a o víkendech https://www.fler.cz/kurzy...

 

Kreativní kurzy plstění a originální výrobky, které vás zahřejí na těle i na duši.

    Jsem vyučená dámská švadlena. V roce 2007 jsem se přihlásila na kurz plstění kapsy. Bez ohledu na sedřené ruce do krve, jsem byla nadšená svým výrobkem…..to nadšení mi vydrželo dodnes a úplně změnilo můj život: profesně - mám v Praze vlastní ateliér kde pracuji a pořádám kurzy plstění, osobně – postupně jsem vyměnila většinu šatníku za věci z přírodních materiálů, hlídám si kvalitu jídla, které jím (kvalitně se „zabalit“ nestačí;)) a daleko více soucítím se zvířaty (umím vyrobit kožich bez toho, aby ovečku zabíjeli - není důvod marnit cizí život kvůli oděvu)

    Rozmanité barvy mně dodávají energii a zlepšují náladu - zdají se mi barevné sny a to by nemohlo stát, pokud vše kolem by bylo bledé a nevýrazné. Plstění pro mě je nejen řemeslo ale i umělecké vyjádření. Tvorbou se nechám unášet - vykládaní barevné vlny je podobné malovaní a meditaci zároveň. S každým výrobkem strávím hodiny a hodiny práce a předpokládám, že co nejlépe poslouží mým zákazníkům a přinese jim více komfortu a pohodlí do života.

KURZY PLSTĚNÍkteré provádím pro zájemce, jsou nejen možnosti „nahlédnout pod pokličku“ řemesla ale i možnost aktivního odpočinku, možnost naučit se něčemu novému a užitečnému, projevit svou kreativitu a nebát se něco zkazit (od toho je tam zkušená lektorka;)) - pocit štěstí z povedeného výrobku je oboustranný.

 

* Vyrábím věci i na objednávku. Každá z mých prací je individuální, takže kopie nikdy nebude přesnou kopií té předchozí.

** V mém blogu naleznete i postup výroby, pokud byl zdokumentovaný.

Kolekce 

 

 

 

Způsob dopravy
Objednané zboží zasílám ihned po zaplacení na účet v přes Zasilkovnu. Cena poštovného je uvedena pouze jako orientační. Skutečnou výši poštovného lze určit až po výběru použité dopravní služby (napište mi poznámku v objednávce). ********************* Chráním přírodu. Proto balím zásilky do čistého recyklovaného obalu, prázdné místo v krabice plním letáky – můžete se podívat co nám v Praze nabízí supermarkety a místní noviny :) ********* Po domluvě je možné zboží předat v Praze atelier jé blízko metra Černý Most, takže cena by byla bez poštovného. ********** Vážení zákazníci ze zahraničí, poslání balíku mimo ČR je bohužel výrazně dražší. Kontaktujte mě vnitřní poštou.Poštovné do zahraničí upřesněte před objednávkou - cena je závislá na státu, kam má být odesláno a možnostech pošty. NA DOBÍRKU ZBOŽÍ NEPOSÍLÁM!
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Plstění
Zboží

Další zboží od raduha

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--