Domů Profil prodejce raduha
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Praha, ČR
  • 141 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (70) 100%
Nadšenci: 527
Aktivita: aktivní
Prodáno: 141
Registrace: 24.5.2009
Město: Praha
Stát: ČR

raduha

/ Prodávající
Novinky
959588
25.7.2021 Terminy podzimních workshopu 2021 o svátcích a o víkendech https://www.fler.cz/kurzy...

 

Kreativní kurzy plstění a originální výrobky, které vás zahřejí na těle i na duši.

    Jsem vyučená dámská švadlena. V roce 2007 jsem se přihlásila na kurz plstění kapsy. Bez ohledu na sedřené ruce do krve, jsem byla nadšená svým výrobkem…..to nadšení mi vydrželo dodnes a úplně změnilo můj život: profesně - mám v Praze vlastní ateliér kde pracuji a pořádám kurzy plstění, osobně – postupně jsem vyměnila většinu šatníku za věci z přírodních materiálů, hlídám si kvalitu jídla, které jím (kvalitně se „zabalit“ nestačí;)) a daleko více soucítím se zvířaty (umím vyrobit kožich bez toho, aby ovečku zabíjeli - není důvod marnit cizí život kvůli oděvu)

    Rozmanité barvy mně dodávají energii a zlepšují náladu - zdají se mi barevné sny a to by nemohlo stát, pokud vše kolem by bylo bledé a nevýrazné. Plstění pro mě je nejen řemeslo ale i umělecké vyjádření. Tvorbou se nechám unášet - vykládaní barevné vlny je podobné malovaní a meditaci zároveň. S každým výrobkem strávím hodiny a hodiny práce a předpokládám, že co nejlépe poslouží mým zákazníkům a přinese jim více komfortu a pohodlí do života.

KURZY PLSTĚNÍkteré provádím pro zájemce, jsou nejen možnosti „nahlédnout pod pokličku“ řemesla ale i možnost aktivního odpočinku, možnost naučit se něčemu novému a užitečnému, projevit svou kreativitu a nebát se něco zkazit (od toho je tam zkušená lektorka;)) - pocit štěstí z povedeného výrobku je oboustranný.

 

* Vyrábím věci i na objednávku. Každá z mých prací je individuální, takže kopie nikdy nebude přesnou kopií té předchozí.

** V mém blogu naleznete i postup výroby, pokud byl zdokumentovaný.

Kolekce 

 

 

 

Způsob dopravy
Objednané zboží zasílám ihned po zaplacení na účet v přes Zasilkovnu. Cena poštovného je uvedena pouze jako orientační. Skutečnou výši poštovného lze určit až po výběru použité dopravní služby (napište mi poznámku v objednávce). ********************* Chráním přírodu. Proto balím zásilky do čistého recyklovaného obalu, prázdné místo v krabice plním letáky – můžete se podívat co nám v Praze nabízí supermarkety a místní noviny :) ********* Po domluvě je možné zboží předat v Praze atelier jé blízko metra Černý Most, takže cena by byla bez poštovného. ********** Vážení zákazníci ze zahraničí, poslání balíku mimo ČR je bohužel výrazně dražší. Kontaktujte mě vnitřní poštou.Poštovné do zahraničí upřesněte před objednávkou - cena je závislá na státu, kam má být odesláno a možnostech pošty. NA DOBÍRKU ZBOŽÍ NEPOSÍLÁM!
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Plstění
Zboží

Další zboží od raduha

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--