Profil uživatele
raduli
Prodávající
České Budějovice
Registrace: 28.9.2010

Dobrý den. Jmenuji se Radmila Dvořáková,je mi 42 let a žiju se svojí rodinou v kolébce jižních čech - Českých Budějovicích.

Tvořím cokoli a vlastně celý život hlavně recykluji, protože nový materiál byl nedostupný. Dříve to byla nutnost, dnes je to móda a pro mě radost.

Dloho jsem váhala, jestli se přihlásit také jako prodávající, ale okolí mě převědčilo, abych do toho šla. Tvořím v různých vlnách, podle toho, co mě zrovna pohltí. Přes výrobu věnců, šití čarodějnic, pletení papírových košíků nyní hlavně šiji z recyklované rifloviny a hlavě sešívané vyšívané polštáře. Takže nyní nabízím tyto polštáře a časem možná přibyde cokoli jiného.

Tvořím v nekuřáckém prostředí a pod nohama se mi motá jeden alergen - siamská kočka Šíla.

 Právě jsem přidala do mého nabízeného zboží šité panenky. Šila jsem je k vánocům pro mé neteře a jsem jejich výrobou opět plně pohlcena. Doufám, že při pohledu na ně budete mít stejnou radost jako já při jejich výrobě. Vracím se do mého dětství a uvědomuji si, že jsme podle waldorfského školství byly se sestrou vychováváni, aniž by o tom kdokoli věděl...

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím