Menu
--
Domů Profil prodejce Ráj čepiček
Edita Kašperanová
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Chrudim 4, ČR
  • 2399 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (620) 100%
Nadšenci: 2133
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2399
Registrace: 4.8.2008
Město: Chrudim 4
Stát: ČR
Důležitá informace: Nově v nabídce POHANKOVÁ VÝPLŇ do sedáků

Ráj čepiček

/ Prodávající
Novinky
902598
23.9.2020 Háčkované tašky se slevou 15%. Připravené k odeslání

Je mi ctí pozvat Vás na módní přehlídku pořádanou AteliéremH, jejíž součástí budou i některá dílka z mé tvorby.

 

 

 

Ahoj všichni, kdož se zastavíte okem na těchto řádcích :o) Jmenuji se Edita a v současné době je mým vrcholným posláním to hlavní poslání ženy v pozemském bytí - a to poslání matky.

Tvůrčí ruční práce mě vždy bavily, nyní jsem zakotvila u háčkování. Možná proto, že ho lze vytáhnout všude, což třeba u korálkování, malby na sklo nebo keramiky nebylo vždy dost dobře možné. Povětšinou se věnuji pracím na objednávku, mám za sebou ucelené kolekce výrobků do zahraničí (Německo, USA a Holandsko) ale Fler mi dává příležitost věnovat se své tvůrčí fantazii :o)

Většinou výrobky tvořím na zakázku až po Vašem objednání (výjimku tvoří zboží zařazené do kategorie **skladem**), tak prosím o chvilku času na jejich výrobu. Vezměte, prosím v úvahu, že je to ruční práce, proto se může stát, že nebudou vždy 100% stejné jako vystavený obrázek, ačkoliv se snažím vše uzpůsobit fotce. Někdy už nemusím mít úplně stejný materiál, proto ho nahradím vhodným, podobným, aspoň budete mít originál :o) Ale o tom informuji a před odesláním pošlu foto. Výhodou je, že můžete objednat výrobky ve Vašich barvách (ráda se přizpůsobím požadavkům zákazníka)a potřebné velikosti

U zboží na objednávku si můžete navolit vlastní barvu a velikost. U čepiček se dá povětšinou použít materiál teplejší pro chladnější období a nebo tenší pro jarně-letní období, při zachování téhož vzoru. tzn, že když je na fotu čepka vystavená letní, dá se z ní změnou příze udělat zimní a naopak. Pokud Vás zaujme některý kousek z již prodaného zboží, klidně se ptejte, pokusím se něco podobného vykouzlit znovu.

Ráda také tvořím podle dodaných obrázků, baví mě luštit použité vzorky a postupy, takže klidně se ptejte a posílejte!

Velmi ráda bych poděkovala všem, kdo si našli čas a vepsali milý komentář k mému zboží a hlavně za krásná hodnocení mých, mnohdy již věrných, zákaznic.

Díky prodeji na Fleru si mé činnosti povšimla již i média a i vy si můžete přečíst článek, který vyšel v MF Dnes.

Děkuji za návštěvu, ať se vám u mě líbí a rádi se vracíte!

Způsob dopravy
Zasílám doporučeným dopisem prostřednictvím České pošty, poštovné upreveno dle ceny objednávky. Baleno v obálce. Z časových důvodů chodím na poštu 1x týdně, povětšinou koncem týdne. Na dobírku nezasílám. Zboží na objednávku tvořím až po jeho úhradě.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Zboží

Další zboží od Ráj čepiček

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím