Nově v nabídce POHANKOVÁ VÝPLŇ do sedáků
Profil uživatele
Ráj čepiček
Edita Kašperanová | prodávající
Chrudim 4
Registrace: 4.8.2008

Je mi ctí pozvat Vás na módní přehlídku pořádanou AteliéremH, jejíž součástí budou i některá dílka z mé tvorby.

 

 

 

Ahoj všichni, kdož se zastavíte okem na těchto řádcích :o) Jmenuji se Edita a v současné době je mým vrcholným posláním to hlavní poslání ženy v pozemském bytí - a to poslání matky.

Tvůrčí ruční práce mě vždy bavily, nyní jsem zakotvila u háčkování. Možná proto, že ho lze vytáhnout všude, což třeba u korálkování, malby na sklo nebo keramiky nebylo vždy dost dobře možné. Povětšinou se věnuji pracím na objednávku, mám za sebou ucelené kolekce výrobků do zahraničí (Německo, USA a Holandsko) ale Fler mi dává příležitost věnovat se své tvůrčí fantazii :o)

Většinou výrobky tvořím na zakázku až po Vašem objednání (výjimku tvoří zboží zařazené do kategorie **skladem**), tak prosím o chvilku času na jejich výrobu. Vezměte, prosím v úvahu, že je to ruční práce, proto se může stát, že nebudou vždy 100% stejné jako vystavený obrázek, ačkoliv se snažím vše uzpůsobit fotce. Někdy už nemusím mít úplně stejný materiál, proto ho nahradím vhodným, podobným, aspoň budete mít originál :o) Ale o tom informuji a před odesláním pošlu foto. Výhodou je, že můžete objednat výrobky ve Vašich barvách (ráda se přizpůsobím požadavkům zákazníka)a potřebné velikosti

U zboží na objednávku si můžete navolit vlastní barvu a velikost. U čepiček se dá povětšinou použít materiál teplejší pro chladnější období a nebo tenší pro jarně-letní období, při zachování téhož vzoru. tzn, že když je na fotu čepka vystavená letní, dá se z ní změnou příze udělat zimní a naopak. Pokud Vás zaujme některý kousek z již prodaného zboží, klidně se ptejte, pokusím se něco podobného vykouzlit znovu.

Ráda také tvořím podle dodaných obrázků, baví mě luštit použité vzorky a postupy, takže klidně se ptejte a posílejte!

Velmi ráda bych poděkovala všem, kdo si našli čas a vepsali milý komentář k mému zboží a hlavně za krásná hodnocení mých, mnohdy již věrných, zákaznic.

Díky prodeji na Fleru si mé činnosti povšimla již i média a i vy si můžete přečíst článek, který vyšel v MF Dnes.

Děkuji za návštěvu, ať se vám u mě líbí a rádi se vracíte!

Způsob dopravy
Zasílám doporučeným dopisem prostřednictvím České pošty, poštovné upreveno dle ceny objednávky. Baleno v obálce. Z časových důvodů chodím na poštu 1x týdně, povětšinou koncem týdne. Na dobírku nezasílám. Zboží na objednávku tvořím až po jeho úhradě.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím