Profil uživatele
RECYpublika
Prodávající
Praha 7
Registrace: 25.1.2011

RECYpublika je výsledkem snahy nadšenců přetvořit věci, které pro většinu lidí představují jen neužitečný odpad, v designové předměty, které mají nejen hodnotu estetickou, ale navíc i účelovou.

Celý nápad vznikl z projektu, který si vzal za cíl zamezit zbytečnému hromadění odpadu nejen na skládkách, ale i v ulicích a řekách.

Spojením designu a recyklace RECYpublika vytváří inovativní užitkové předměty.

Projekt RECYpublika se však nezabývá pouze prodejem designových objektů. Naším největším cílem je ukázat lidem, co všechno je možné z předmětů a materiálů, které jinak bezděčně končí na smetišti, vytvořit. Ve starých deskách, lednicích, ale i autech vidíme unikátní zdroje materiálů, ze kterých lze stále vytvořit něco krásného. Přetvoření každého takového materiálu výrazně uleví již tak značně zatíženému životnímu prostředí.

Ve chvíli, kdy lidé přestanou vnímat věci, které již neplní svůj původní účel, jako smetí a začnou se zamýšlet nad tím, jestli by je nebylo možno ještě nějak využít, bude naplněn hlavní účel RECYpubliky, coby ekovzdělávacího projektu.  

Způsob dopravy
Zboží je zasíláno jako cenný balík prostřednictvím České pošty obaleno bublinkovou fólií.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím