Domů Profil prodejce Regina design
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Praha 17, ČR
  • 87 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (32) 100%
Nadšenci: 233
Aktivita: aktivní
Prodáno: 87
Registrace: 2.7.2012
Město: Praha 17
Stát: ČR

Regina design

/ Prodávající
Novinky
683911
18.12.2017 KRÁSNÉ VÁNOČNÍ SVÁTKY!!!DOVOLENÁ OD 18.12.2017-12.1.2018

Vystudovala jsem uměleckoprůmyslovou školu v Praze...

tvořím, maluji, kreslím, lepím, vrstvím....nikdy neposedím...a tak vznikla značka REGINA DESIGN... dávám přednost českým materiálům, české výroby, bavlna, bambus (volně rostoucí), viskoza bambusová....zpracováno moravskou pletárnou:)

Obchodní podmínky Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. Uzavření kupní smlouvy 1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky zákazníkovi. 2. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailem na adresu, kterou uvedl při nákupu. 3. O přijetí platby a odeslání zboží je kupující informován stejným způsobem. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží 1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu). 2. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží na jeho přání vyrobeno, nebo upraveno (zakázková výroba). 3. Kupující je povinen před vrácením zboží o tomto prodejce písemně informovat (např. vnitřní poštou). 4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a bezpečně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Prodejce má právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít. 5. Při vrácení zboží zpět prodejci, není možné ho zasílat na dobírku. 6. Částka za zakoupené zboží a poštovné zaplacené prodávajícímu bude kupujícímu vrácena až po doručení zboží prodávajícímu. 7. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující. Reklamace 1. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Faktura slouží zároveň jako záruční list. 2. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebeno jeho používáním či poškozeno nevhodným zacházením. Dodací podmínky 1. Platbu za zboží hradí zákazník předem na bankovní účet prodávajícího. 2. Prodávající odešle kupujícímu zboží na zakázku dle domluvy.

Způsob dopravy
balík do ruky, PPL, česká pošta
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Regina design

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--