Domů Profil prodejce Reine
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Všetaty, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2) 100%
Nadšenci: 2
Aktivita: aktivní
Registrace: 7.8.2011
Město: Všetaty
Stát: ČR
Důležitá informace: Aktuálně dochází k výrobě deníků, diářků, náušnic a náramků. Již brzy bude vše přidáno do nabídky zboží k možné koupi:)

Reine

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Hezký den,

děkuji za Vaši návštěvu v mém malém království. Usmívající se

***

Jmenuji se Regina, je mi 20let a studuji Přírodovědeckou fakultu, obor biologie. Po dokončení studia bych se ráda zabývala klinickou genetikou. I přesto, že můj život "ovládá" především věda, vždy bylo v mém srdci místo i pro umění.

Vše začalo již v předškolním věku, kdy jsem navštěvovala přípravný výtvarný kroužek. Později jsem vystudovala základní uměleckou školu, díky níž jsem si vyzkoušela mnoho výtvarných metod - od malování olejovými a jinými barvami, přes kreslení tužkou, uhlem a tuší, až po výrobu keramiky.

Na střední škole už bohužel nebylo tolik času, proto v tomto období vznikalo jen málo výrobků, především obrazů, jimiž jsem obdarovala svou rodinu.

S nástupem na vysokou školu a s nárůstem stresových situací (hlavně v období zkoušek) jsem hledala prostředky, které by pomohly se odreagovat. Hlavně díky podpoře a motivaci dvěma dobrými kamarádkami jsem se rozhodla se znovu vrátit ke kreslení, ale i nově zkusit výrobu šperků, deníků aj., založit si zde profil a podělit se s Vámi o své "umění".Usmívající se

Věřím a doufám, že se Vám některé mé výrobky zalíbí. Těším se na naši případnou spolupráci a Vaše komentáře.

Způsob dopravy
Po připsání platby na můj účet, podle velikosti v bublinkové obálce či balíku (doporučeně), prostřednictvím České pošty.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Reine

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--