Domů Profil prodejce Ren11
  • Prodejce od r. 2013
  • Brno, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 1
Aktivita: -
Registrace: 9.5.2013
Město: Brno
Stát: ČR

Ren11

/ Prodávající
Novinky
167249
31.7.2013 Po ohnivém tanci vlčích máků si na chvíli lehnu do chladného stínu a nechám se kolébat stébly trav. Další přírůstek do kolekce taštiček ponese stopy vlnícího se zeleného moře.

Dotýkat se obrazů – to jsem vždycky chtěla. Tam, kde se dotýkala jiná ruka, aby vyjádřila okouzlení duše. Ale obrazů se ruka diváka nesmí dotýkat a nebo jsou uvězněné za studeným sklem.

Proto jsem svoje obrazy začala vyšívat.... tahy kresby jsem převedla na různé typy stehů a barvy jsem vyjádřila odstínem bavlnek … Bez skla jsem je zasadila do rámu.

A pak mě napadlo, že bych je chtěla mít stále u sebe. Když mě obklopí šeď a shon, tak se jejich pohlazením na chvíli zahřát, zastavit se a třeba se i na chviličku zasnít....

Světlo světa spatřily malé taštičky s obrázky malovanými jehlou. Takové, které se vejdou do velkých tašek, mohou se nosit v ruce, u pasu nebo odpočívat na stole. Když se ušpiní, mohou se i vykoupat.

Je mi ctí je Vám představit. :)
Renata

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Ren11

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--