Děkuji za Vaši přízeň RENA 75
Profil uživatele
RENA 75
Prodávající
Háje nad Jizerou
Registrace: 4.4.2011

 

 

 

 ..Vítám Vás ve svém obchůdku a děkuji za Vaši návštěvu..

Můžete si tu prohlédnout moji dosavadní tvorbu. Ráda vyrábím různé dekorace, ale mým nejmilejším materiálem je dřevo. Budu moc potěšena,když se Vám moje výtvory zalíbí a budete z nich mít také radost jako já když je vyrábím. Každý kus mnou vyrobený je originál, vyřezaný v mé, malinkaté, ale útulné dílničce. Děkuji za Váš zájem shlédnout a potěšit se dekoracemi, které zde nabízím.

 

Přeji pěkný a krásný den

 

                           

 Vyrábím také na zakázku -  máte-li nějakou představu, ráda se nechám inspirovat i Vašimi vlastními nápady. Stačí mě kontaktovat vnitřní poštou. 

Pokud Vás zaujme nějaký výrobek a rádi byste jinou barvu a pod.,bez ostychu se ptejte vnitřní poštou!!! 

 

image  

 

 

 

...Sada v babičkovském stylu...

 

Venkovský styl vdechne interiéru tradiční a nadčasovou krásu.Je to styl, který dokáže interiér naplnit lehkostí a vzdušností.Dekorační sada na masivním kopečku, zdobená mašličkou a provázkem, Lze je postavit na římsu, parapet, poličku nebo do okna.

 

 

...Slepičky v babičkovském stylu...

 

Venkovský styl vdechne interiéru tradiční a nadčasovou krásu. Je to styl, který dokáže interiér naplnit lehkostí a vzdušností. Dekorační slepičky na masivním kopečku, zdobená mašličkou a provázkem, Lze je postavit na římsu, parapet, poličku nebo do okna.

 

 

 Zajíčci s kytičkou v přírodním tonu. Zajíčci jsou dřevěný lehce patinovaný, rozměry 26 cm druhý 28 cm , dále je dozdobený bílou krajkou, dřevěnou kytičkou, jutovým provázkem a korálky.

 

 

Velice pěkná celoroční dekorace..

 Líza je na kolečkách, které jsou pouze dekorační, netočí se zdobeno mašličkou a lýkem. Lze je postavit na římsu, parapet, poličku nebo do okna.

Rozměry 15 cm x 16 cm

 

 

..Shabby styl domovu sluší...

 

vypadá omšelý, jakoby byl po babičce a přitom je stylový a krásný.

Čísla jedna až devět k dalšímu vlastnímu tvoření. Jsou ideální pro ty, kteří mají rádi ručně vyráběné doplňky z přírodních materiálů.Napište do objednávky o jaká čísla máte zájem...0.1-2-3-4-5-6-7-8-9.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

TOPlist

 

Objednané zboží je zasíláno doporučeně po připsání peněz na účet v bublinkové obálce nebo jako balík. Poštovné je orientační, bude upraveno podle objemu objednávky.V případě koupě 1 předmětu je poštovné vždy uvedeno u výrobku, v případě koupě vícáš účet.e předmětů bude poštovné upřesněno při potvrzení objednávky. Zboží je zasíláno nejpozději do 7 pracovních dnů od připsání úhrady na účet.

Způsob dopravy
Objednané zboží je zasíláno doporučeně po připsání peněz na účet v bublinkové obálce nebo jako balík. Poštovné je orientační, bude upraveno podle objemu objednávky.V případě koupě 1 předmětu je poštovné vždy uvedeno u výrobku, v případě koupě více předmětů bude poštovné upřesněno při potvrzení objednávky. Zboží je zasíláno nejpozději do 7 pracovních dnů od připsání úhrady na náš účet.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.