Stávajícím zákazníkům, moc děkuji za přízeň v letošním roce a přeji vše nejlepší a hodně štěstí v roce 2017 Vaše RENA 75
Profil uživatele
RENA 75
Prodávající
Háje nad Jizerou
Registrace: 4.4.2011

Stávajícím zákazníkům, moc děkuji za přízeň v letošním roce a přeji vše nejlepší a hodně štěstí v roce 2017

Vaše RENA 75

 

 

 ..Vítám Vás ve svém obchůdku a děkuji za Vaši návštěvu..

Můžete si tu prohlédnout moji dosavadní tvorbu. Ráda vyrábím různé dekorace, ale mým nejmilejším materiálem je dřevo. Budu moc potěšena,když se Vám moje výtvory zalíbí a budete z nich mít také radost jako já když je vyrábím. Každý kus mnou vyrobený je originál, vyřezaný v mé, malinkaté, ale útulné dílničce. Děkuji za Váš zájem shlédnout a potěšit se dekoracemi, které zde nabízím.

 

Přeji pěkný a krásný den

 

                           

 Vyrábím také na zakázku -  máte-li nějakou představu, ráda se nechám inspirovat i Vašimi vlastními nápady. Stačí mě kontaktovat vnitřní poštou. 

Pokud Vás zaujme nějaký výrobek a rádi byste jinou barvu a pod.,bez ostychu se ptejte vnitřní poštou!!! 

 

  

 

 

...Vánoční dekorační stromek...

Krásná zimní nebo celoroční dekorace v severském stylu. Stromeček je na masivním podstavci, ručně vyřezávaný a malovaný. V ceně je všechna dekorace na stromku, zajíček, rukavičky, vločky, šišky.

 

....Pro milovníky andělů...

Andílek zútulní a ozdobí prostor jednoduše a rychle. Originální bytový doplněk, lze postavit na stůl, poličku nebo parapet.Andílek bude něžnou ozdobou každého interiéru.Vyzařuje z něj klid, harmonie a zároveň i vnitřní síla.

 

 

 

V poslední době stále oblíbenější jelen a sob...

 

Patří k typickým severským ozdobám, které podtrhnou i vybavení bytu ve skandinávském stylu.Jeleni budou tvořit originální součást vaší vánoční dekorace například na štědrovečerní stůl, ke krbu, na poličku, parapet apod.V adventní sváteční výzdobě bytů se objevují dekorace se zimními a vánočními motivy. Mezi nimi kralují stromečky a často také dekor sobů a jelenů.

 

...Lišky se výborně hodí k podzimní dekoraci...

 

Obě tyto figurky Vás inspirují k rozmanité podzimní výzdobě a hodí se např. jako doplněk pěkného aranžmá na stůl,poličkunebo do okna. Pečlivé zpracování ! Tyto dvě dekorační figurky jsou vyrobeny ručně z přírodních materiálů.

 

..Shabby styl domovu sluší...

 

vypadá omšelý, jakoby byl po babičce a přitom je stylový a krásný.

Čísla jedna až devět k dalšímu vlastnímu tvoření. Jsou ideální pro ty, kteří mají rádi ručně vyráběné doplňky z přírodních materiálů.Napište do objednávky o jaká čísla máte zájem...0.1-2-3-4-5-6-7-8-9.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

Objednané zboží je zasíláno doporučeně po připsání peněz na účet v bublinkové obálce nebo jako balík. Poštovné je orientační, bude upraveno podle objemu objednávky.V případě koupě 1 předmětu je poštovné vždy uvedeno u výrobku, v případě koupě vícáš účet.e předmětů bude poštovné upřesněno při potvrzení objednávky. Zboží je zasíláno nejpozději do 7 pracovních dnů od připsání úhrady na účet.

Způsob dopravy
Objednané zboží je zasíláno doporučeně po připsání peněz na účet v bublinkové obálce nebo jako balík. Poštovné je orientační, bude upraveno podle objemu objednávky.V případě koupě 1 předmětu je poštovné vždy uvedeno u výrobku, v případě koupě více předmětů bude poštovné upřesněno při potvrzení objednávky. Zboží je zasíláno nejpozději do 7 pracovních dnů od připsání úhrady na náš účet.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
585006
4.1.2017 Andílci v severském stylu
https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.