KÁŽDÝ NÁKUP DOSTANE BONUSOVÉ KORÁLKY !!!
Profil uživatele
Renaissance Gems
Prodávající
Chotilsko
Registrace: 26.8.2010

V Renaisanci byl obrovský zájem o šperky s drahokámy i polodrahokámy. Nositelé ními symbolicky ukazovali své hodnoty, postoje, zájmy i naboženskou orientaci. Dnes v Česku je renesance zájmu o přírodní kameny a materiálu pro šperky a zase lidé mysli na symbolickou nebo mystickou povahu materiálu.

Jako QAA prodávám šperky které použivájí neobyčejné minerály a komponenty ale často mí zakaznící se na mě obrácejí s prosbou jestli bych je nesehnala kamínky které nejsou běžné na českém trhu. A proto se narodil nový Fler obchůdek Renaissance Gems.

Když máte nápad, přání, nebo dotaz, nevahejte mě kontaktovat. Mám mnoho věci které nejsou nafocené a když něco zrovna nemám můžu to pro Vas shánět u svých zdrojů. Nebo když jste kamínky nebo komponenty viděli u QAA o které byste měli zájem, napište mi zpravu - třeba ho ještě mám skladem a udělám Vám zde Rezerve prodej. Pokud něco scháníte co zde nevidíte neváhejte se na to ptát. V připadě že to zrovna nemám je možné zkusit objednat.

Prosím Vas o trpělivost když budu postupně dávát zboží do nové prodejny. Mám desítky když ne stovky druhů ale nemám zrovna nejlepší technické parametry. Logo jěště není dořešené a některé vyrobky zatím jěště budou označené s "QAA."

Způsob dopravy
Cenné psaní
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím