Profil uživatele
Renaissance Woman
Prodávající
Praha
Registrace: 26.5.2011

Značka Anna Janská vznikla v roce 2012 pro moji potřebu se kreativně seberealizovat :) 

Všechny modely jsou vyráběny v ČR z pečlivě vybraných látek a dalších materiálů, které ráda kombinuju. Část kolekce vzniká ve spolupráci s dekadentním malířem Bohumírem Bobem Hochmanem, takže jeho originální kresby můžete nosit přímo na sobě :) Obrazy jsou vytvářeny vždy pro konkrétní model a je každý jiný, kr eslený přímo na látku. 

I u ostatních modelů kladu důraz na originalitu a proto vznikají jen v limitovaných sériích nebo jako jedinečné kousky na základě návrhového kreslení. Jakýkoli z nich lze upravit podle přání a konkrétních potřeb klientky/klienta. 

Pod značku spadá také kolekce šperků, doplňků a klobouků Renaissance Woman, zde na fleru jako samostatna znacka https://www.fler.cz/renaissance-woman

Způsob dopravy
Zboží je standardně posíláno po připsání peněz na účet doporučeným psaním v bublinkové obálce (Česká pošta) nebo jako balíček (křehčí zboží - zde se pak poštovné navyšuje podle ceníku České pošty). Zboží si lze vyzvednout i osobně (Praha). Zboží zasílám i mimo ČR, příp. i mimo EU. Při objednávce více zboží najednou se poštovné hradí pouze jedenkrát, při objednávce nad 2000 Kč je poštovné ZDARMA :)
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím