Domů Profil prodejce renkah
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Praha 9 - Letňany, ČR
  • 128 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (18) 100%
Nadšenci: 18
Aktivita: aktivní
Prodáno: 128
Registrace: 9.12.2010
Město: Praha 9 - Letňany
Stát: ČR

renkah

/ Prodávající
Novinky
1035695
28.11.2022 Dnes jsem vložila poslední várku vánočních přáníček a mohu se pustit do výroby těch "osobních". Krásný a klidný předvánoční čas vám přeji.

Přeji hezký den, vítám vás v mém tvořivém světě.

Ráda tvořím a nemám ráda nečinnost. Udělat radost svým výrobkem někomu jinému, dělá radost i mně. Povzbuzením v dalším tvoření je mi i Vaše zpětná vazba (zpráva, komentář nebo hodnocení) a předem za ni děkuji.

Nikdy nevyrábím na vlas stejné věci a dobrovolně přiznávám, že se mi ani nechce. Chtěla bych vytvářet originály a tak při tvoření jedné už přemýšlím, co příště udělám zase trochu jinak :-) 

Bude mi ctí, pokud koupíte můj výrobek sobě nebo jako dárek pro někoho jiného. A pokud se Vám líbí můj styl, ale nenajdete v nabídce to, co byste si představovali, nebojte se zeptat. Váš požadavek se pokusím zrealizovat a pak se rozhodnete, jestli se Vám moje realizace líbí a výrobek objednáte nebo jej necháte v nabídce pro někoho dalšího. 

Vše je vyráběno v nekuřáckém prostředí.

Přeji příjemný nákup ...

Způsob dopravy
Zboží odesílám po připsání částky na můj účet doporučeným dopisem nebo doporučeným balíčkem prostřednictvím České pošty (podle parametrů vypsaných přepravcem) nebo nově i Zásilkovnou. Přání jsou balena do bublinkové obálky, krabičky do bublinkové folie a pevné krabičky, aby se zamezilo poškození. Ve výjimečných případech a po předchozí dohodě lze uskutečnit osobní předání a platbu hotově v Praze 9 (v Letňanech nebo Čakovicích).
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od renkah

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--