Domů Profil prodejce Renn
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Olomouc, ČR
  • 125 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (57) 100%
Nadšenci: 503
Aktivita: aktivní
Prodáno: 125
Registrace: 28.3.2008
Město: Olomouc
Stát: ČR
Důležitá informace: Renn se chystá vylézt z ulity, těšte se na novinky. :-)

Renn

/ Prodávající
Novinky
230735
4.2.2014 V mé fler prodejní galerii přibyly šťavnaté kousky! Srdečnš Vás zvu k nahlédnutí!

náušnice Červený podzimLuminous

 

náušnice Marionfreeze it, honey!no limits

ucho Země

 

 

 

Vítám Tě, spřízněná barevná duše.

Pokud stejně jako já zbožňuješ rozmanitost, kolorit a hřejivost přírodních materiálů, pak prosím přijmi pozvání do světa fantazie jedné z mnoha zdejších múz, která se pokouší za chladných deštivých večerů proměnit zkamenělé, neživé a kujné v jeden celek.

Chtěli mi dát jméno Jiří, ale v den, kdy jsem spatřila světlo tohoto světa, jej museli změnit na znovuzrozená, tedy Renata. Od malička jsem plně využívala skutečnosti, že mám dvě ruce. Má obliba přírodních materiálů se tak začala projevovat již velmi brzy, ať už pískem v botičkách, hlíny za tričkem, kousky větviček po kapsách, anebo třeba v podobě kamínků v rozbitém koleni. Bylo to krásné septonexové období a dodnes na něj ráda vzpomínám.

Drát jsem poprvé vzala do rukouv době, kdy mne pohltila barevnost korálků a já hledala cestu k seberealizaci a odlišení od tísícovek dalších (ŠIKOVNÝCH)korálkářek (které často pracují s hodně podobnými zásobami korálkového materiálu). Začátky byly netrpělivé a těžké, ale mé kozoroží smysly pro pěčlivost a detail spolu s nekompromisní sebekritikou pracovali pro postupný vývoj. Tato cesta  vedla časem k tomu, že jsem si našla vlastní styl, který charakterizují zejména teplé barvy a harmonické barevné kombinace a kontrasty, to vše prostřednictvím již zmíněných přírodních materiálů jako je dřevo, kámen, korál, perleť, láva a další přírodniny. Oblíbenou technikou je tepání drátů, klasické ketlování s obmotanými očky, občas šití a obšívání japonským rokajlem, pájení, wire-wrapping, JIG a jiné techniky převážně s dráty a kamínky. Při výrobě samotného šperku kladu důraz na stabilní, obtočená očka a celkovou pevnost.

 

Již brzy naleznete v mé nabídce šperky ze stříbra 925/1000 a třeba těchto kamenů:


Děkuji za návštěvu profilu a přeji mnoho tvořivých múz do Vaší tvorby.

 Rozzářené oči obdarovaného jsou hybnou silou pro nové nápady.

Renn.

 

Způsob dopravy
Česká pošta, dobře zajištěný balíček v plastové krabičce a bublinkové obálce, doporučeně. Poštovné zahrnuje i náklady na dopravu a cenu bublobálky. Upozorňuji zákazníky, že zboží balím šetrně k přírodě, tedy z recyklovatelných materiálů, jako je karton, bavlněná/jutová šňůrka, použité zip pytlíčky. Drátovaný šperk vždy opatrně připevním ke kartonku v několika bodech, aby k Vám dorazil v pořádku. *Po dohodě je možno předat šperk osobně v Hodoníně či Olomouci. *Pro zákazníky ze Slovenska se poštovné zvyšuje na 69,-CZK.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Renn

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--