v době prázdnin může být trochu opožděné přijímání a odesílání objednávek, děkuji za pochopení
Profil uživatele
Resin
Prodávající
Zlín
Registrace: 2.7.2008

Pro vaše kreativní tvoření! :-)

Křišťálová pryskyřice, formy, coloranty, glitry a jiné pomůcky 

 imageimageimageimageimage

Lůžka pro práci s křišťálovou pryskyřicí

imageimageimageimageimageimage

Bižuterní komponenty

imageimage imageimage imageimage

Minerály

imageimageimageimageimageimage 

Květinky a lístky z akrylu

imageimageimageimageimageimage

Vinutky a perly

imageimageimageimageimageimage 

A jiné korálky

imageimageimageimageimageimage 

 

 

 

Bižuterní a orgonitovou tvorbu můžete vidět pod mým nickem Daisynka 

imageimageimageimageimageimage              

Způsob dopravy
Snažím se alespoň trochu šetřit přírodu a nedávám každou položku do pytlíčku zvlášť, ale položky sdružuji. Také nezasílám tištěné faktury, generuji je ihned po zaplacení a máte je k dispozici u každé objednávky, kde v případě potřeby do účetnictví, si je můžete vytisknout. Balíky na Slovensko či jiných zemí EU je nastaveno přibližné poštovné, to se mění v závislosti na množství objednaného zboží a jeho váze, děkuji za pochopení. Balíčky odesílám 2x týdně. Na dobírku nezasílám, platba pouze převodem předem. V případě reklamovaného zboží (může se stát, že dojde poškozené, né jednou na to snad pošťáci snad sedli), nebo se Vám nebude líbit, neváhejte a zboží zašlete ihned nazpátek s dopisem (je vedený následně v účetnictví), kde uveďte číslo objednávky pod kterou to šlo a bude Vám vyměněno za dobrý kus. Na reklamaci se vztahuje doba 14 dní od doručení. V případě, že uvedete špatnou adresu a balíček bude vrácen zpět, nehradíme další poštovné na jeho zaslání. Zašleme jej, až uhradíte vynaložené náklady na jeho znovu poslání. Prosím vyplňujte pečlivě a přesně všechny údaje. Děkuji za pochopení.
Obchodní podmínky

Kupující může odstoupit od smlouvy a vrátit zboží do 14 dní od převzetí zboží. Nepoškozené zboží, spolu s průvodním dopisem o odstoupení je třeba jej zaslat na adresu uvedenou na obálce. Platba je vrácena do 14 dnů na účet od obdržení vráceného zboží.

Ochrana osobních údajů kupujícího, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Kupující souhlasí se zpracováním těchto svých osobních údajů: jméno a příjmení, adresa bydliště, identifikační číslo, daňové identifikační číslo, telefonní číslo (dále společně vše jen jako „osobní údaje“) pro nezbytné vyřízení objednávky.

 

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím