Domů Profil prodejce retronaut
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Praha 8, ČR
  • 10 prodaných kusů
  • 89% kladných hodnocení
Hodnocení: (9) 89%
Nadšenci: 320
Aktivita: aktivní
Prodáno: 10
Registrace: 23.8.2013
Město: Praha 8
Stát: ČR

retronaut

/ Prodávající
Novinky
324363
9.11.2014 Zimní sleva 500 Kč na všechno zboží! Platí jen do konce roku.

Ze starého nové! Ujíždíme na retro vlně. Hledáme krásu tam, kde ji většina lidí nevidí. Baví nás dávat starému nábytku nový život. A jsme nadšení, když se to povede :-)

Jsme tři. Kamarádi - rodina. A jsme ulítlí do starých krásných věcí, které pro sebe i pro Vás hledáme a zachraňujeme.

Paaja to celé zpískala. Vše začalo nálezem prvotřídního křesla u popelnic. Neměla to srdce ho tam nechat. Myšlenka na sebe nenechala dlouho čekat a od myšlenky bylo velmi blízko k činu. Paaja je mimochodem architekt s bohatou praxí, takže Vám v případě potřeby ráda navrhne i nízkoenergetický dům, do kterého bude možné Vaše staronové křeslo postavit, případně nový interiér, pokud ten Váš stávající tak nějak … nefunguje.

Anička má ráda architekturu, design a umění. Především to užité. Nábytek u ní doma je vesměs starý, ať již opravený nebo s původní “patinou”. Oblečení nakupuje hlavně v second-handech, miluje antikvariáty a bazary. Dnešní sériová výroba věcí po kvantech jí nevyhovuje – postrádá podle ní jedinečný příběh a osobitost. Navíc je přesvědčená, že znovu “oživit” starou věc je záslužné, proč přece kupovat novou a tu starou vyhodit?

Miran na zrenovovaných křesílcích nejraději sedí, i když vymýšlet znovu věci, které už někdo vymyslel před ním, ho také baví. Nedávno si například vyrobil cestovní elektrickou kytaru. Možná přijede pro Vaše staré křeslo, o kterém by vás ani nenapado, že by ho kdy ještě někdo mohl chtít. Určitě křeslo nevyhazujte, dříve se věci víc opravovaly a bylo to tak dobře. Jo a kdyby se Vám zdálo, že na těchto stránkách je něco špatně, dejte vědět. Miran zná, Miran opraví.

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od retronaut

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--