Profil uživatele
Revana
Prodávající
Štěpánkovice
Registrace: 21.10.2011

Vítejte!!!V mém obchůdku najdete malbu,kresbu,malované kamínky,kresbičky pro děti,aranžování a to jednoduše proto,že to všechno jsem já...dlouho jsem se snažila vybrat si jednu cestu a tou jít,ale necítila jsem,že by to tak bylo v pořádku...pak,jednoho krásného dne mi to došlo...potřebuji to dělat všechno...potřebuji být špinavá od barev,potřebuji zapnout lepící pistol,sednout na zem a lepit,potřebuji být od bláta a cvičit psiska,potřebuji být někdy celá čistá a to přijde na řadu kresba...bude se tady tedy prolínat mnoho oblastí tvorby...a já sama nedovedu dnes odhadnout,kam se to bude odvíjet dál...to teprve uvidíme...pořád je kam se posouvat.Děkuji,že jste si udělali na můj obchůdek čas a zase se někdy těším na "viděnou"!

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak to už je hooodně dávno :-D

 

 

 

Způsob dopravy
Větší obrazy se velmi špatně posílají a proto upřednostňuji osobní odběr. Tak si je zákazník může bezpečně odvést domů a nemusíme se nikdo bát, že budou poškozeny.Bude-li obraz menšího rozměru, zabalit se dá lépe a případně poslat.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím