Profil uživatele
THE-rezka
Prodávající
Třinec
Registrace: 13.1.2010

Vítám Vás kreativci, tvořivci, nadšenci a mecenášové úmění, zkrátka Vás všechny, kdož dokážete ocenit úmění všeho druhu na profilu jedné estetické poutnice po světě originality, kreativity a úmění.

Jsem zoufale dobrovolně oddaná otrokyně svých kreativních myšlenek, jež chtějí se proměnit v hmatatelné dílo, uchopitelný celek. Ve své tvorbě se neomezuji na určitý druh, či typ výrobku, zkrátka a dobře fantazii a mé osobě se meze nekladou, podle chuti, času, nálady a celkového jak tělesného i duševního rozpoložení tvořím, co jen se v mé mysli zrodí.Pevně doufám, že se mezi Vámi objeví jedinci, jež příjdou na chuť právě tomu, co dodává každodenní energii, relaxaci a uspokojení duše i mé osobě.

Takže račte vstoupit vážení, ostatní je už jen na Vás (komentáře, připomínky, nabídky) na toto vše a zajisté ještě mnohem více se velice těším.

Vaše Tereza

 

 

 

Způsob dopravy
česká pošta
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím