Profil uživatele
Riel
Prodávající
Slavičín (Brno)
Registrace: 26.1.2010

Milý návštěvníku,

zdravím tě a doufám, že tě má práce zaujme alespoň tak, že dočteš až sem.

Jmenuji se Gabriela, jsem studentkou dějin umění a managementu v kultuře, kreativní práce ve volném čase je pro mě příjemným a vítaným odreagováním.Velkým pracovním "stimulem" je samozřejmě, pokud mé výrobky potěší i jiné.

Ráda zkouším nové techniky, vyrábím bižuterii, různé doplňky, občas se hrbím nad háčkováním, cinkám o sebe jehlicemi, maluju, batikuju, korálkuju, navlékám, vystřihuju a sešívám... Poslední měsíce však vítězí ona zázračná všestranná hmota, jež požírá volný čas a ráda vyprazdňuje peněženku - ano, jako desítky dalších jsem postižena fimováním a když nefimuji, přemýšlím, co by ještě šlo z fima vyrobit, potáhnout atd. ... A tyto výrobky zde nabízím.

Neváhejte mne kontaktovat, budete-li mít zájem o další informace, detailnější foto, či doplění šperku do soupravy. Pokusím se splnit vaše individuální přání a požadavky.

Jelikož výrobky kompletuji především z bižuterních kovů, nabízím za příplatek 10 Kč výměnu za afroháčky z chirurgické oceli, případně magnetické zapínání k náhrdelníkům.

Budete-li spokojeni, zastavte se zas.

Děkuji za návštěvu!{#emotions_dlg.rose2}

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně pokud možno ihned po přijetí platby, nejpozději do třech dnů, zabalené v bublinkové fólii. Po dohodě je možný také osobní odběr v Brně.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím