Profil uživatele
rika
Prodávající
Olomouc
Registrace: 17.4.2009

Všechny Vás zdravím na stránkách,které jsou určené pro ty,jenž mají rádi originální a ručně vyráběné dekorace a doplňky,malované obrázky a další drobnosti dělané s láskou a nadšením.

Přestože se mé pracovní zaměření ubírá jiným směrem, moje srdíčko zůstává stále tvůrčí a děti mi jsou neustálou inspirací.

Tady na Fléru je spousta šikovných a kreativních dušiček a občas se zrodí milá přátelství,či prima spolupráce nebo jen úpřimný obdiv k práci druhých. Tyto náhody mohou Vám - zákazníkům přinést ucelenější nabídku při vybavování dětských pokojíků sladěných v motivu či barvě. Proto se nebráním tvorbě na zakázku podle Vašich představ. Neváhejte mi napsat,vzniká tak mnoho krásných, nových a neotřelých věcí !!!

Jste zváni i do mého druhého světa plného korálků,perliček a prýmků, které by mělo především potěšit tu naši ženskou duši :)  https://www.fler.cz/adriana-andres  

 

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím