Domů Profil prodejce ringblackmyblackring
  • aktivní prodejce od r. 2020
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 hodin.
  • Jinočany, ČR
  • 14 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (3) 100%
Nadšenci: 35
Aktivita: aktivní
Prodáno: 14
Registrace: 22.12.2020
Město: Jinočany
Stát: ČR

ringblackmyblackring

/ Prodávající
Novinky
983365
8.12.2021 Užijte si Vánoce s Ringblack. Až do Vánoc sleva 25% na každý výrobek :) Pokud koupíte 2ks, druhý dostanete se slevou 50%. Pro více info pište. Šťastné a veselé.

Ringblack je originální, ručně vyráběný černý šperk z uhlíkového vlákna. Každý prsten je jedinečný. Nikdo jiný nebude nosit druhý takový.

Ringblack story

Jmenuji se Jindřich Beneš. Úplně první karbonový prsten jsem vyrobil pro sebe a svoji ženu Lucii, jako originální svatební prsten. Původně to mělo být vše. Nikdo jiný neměl mít další karbonový prsten.

Lidi okolo nás se na prsteny neustále vyptávali. Každému se líbila jeho originalita, váha a černá barva. Následovaly vyjímky - pár svatebních prstenů, pár prstenů pro nejlepší kamarády jako dárek.

Právě tyto vyjímky mě přesvědčily o tom, že karbonový prsten nabídnu také široké veřejnosti. Výsledkem je značka RINGBLACK.

 

Proč je každý RINGBLACK originální?

Všechny prsteny vyrábíme ručně a cítíme, že nezaměnitelnost výrobku je pro mnoho zákazníků velmi důležitá. Taky máte rádi to, co nemají druzí? Každý prsten má svoji vlastní strukturu uhlíkových vláken, vlastní karbonovou DNA, která je pro každý prsten jedinečná.

Černá je dobrá

Je černá dobrá barva prstenu? Nyní trochu o psychologii barvy. Černá barva je znakem autority, moci a síly. V některých náboženstvích je symbolem života a radosti. Je rovněž velmi populární v módě a dekoracích, neboť je barvou nadčasovou. V bájích a pověstech jsou ve většině případů černě vyobrazeny postavy reprezentující zlo a temnotu – to proto, aby byla zdůrazněná jejich neporazitelnost. Avšak černá není primárně považována za barvu zla. Je barvou znázorňující inteligenci. Černá barva bývá často používána na místech, kde hraje svou roli elegance a jednoduchost.

Černá je nejtmavším odstínem všech barev. Je to barva plná kontroverze, různých názorů, ale zároveň sjednocuje a spojuje. Univerzálnost. Dlouhověkost. Důstojnost. Respekt. Neviditelnost. Vyzývavost. Přitažlivost. Fantazie. Jednoduchost. Komplexnost. Černá je osmá barva duhy. Její výjimečnost a sílu můžete cítit všude kolem sebe.

Uhlíkové vlákno

RINGBLACK je celý vyroben 100% z uhlíkových vláken. Uhlíkové vlákno obsahuje atomy uhlíku v různých modifikacích. Tloušťka takového vlákna je  5–8 μm. Uhlíky jsou dohromady spojeny v mikroskopické krystaly, které jsou orientovány paralelně k dlouhé ose vlákna. Krystalové uspořádání, stejně jako například u diamantu, způsobuje, že vlákno je na svoji tloušťku extrémně pevné a odolné.

Stejně tak i náš karbonový prsten - extrémně lehký, extrémně odolný.

Karbon nebo Diamant

Uhlík tvoří základní stavební kámen všech organických sloučenin a tím i všech živých organismů na této planetě. Pro život jde o nepostradatelný prvek.

Diamant je jeden z nejtvrdších přírodních nerostů. Ten je tvořen uhlíkem krystalizujícím v soustavě krychlové. Jsou to ty samé atomy uhlíku tvořící také naše prsteny formované pouze do jiné molekulární struktury.

 

RINGBLACK není diamant. Má k němu ale mnohem blíže, než třeba zlato a stříbro. 

 

Způsob dopravy
Zboží odesíláme zákazníkovi do jím vybrané pobočky Zásilkovny nebo na uvedenou adresu.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ringblackmyblackring

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--