Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 30.7.2019 00:00 z důvodu "STĚHOVÁNÍ".
*** DOČASNÉ PŘERUŠENÍ ŽIVNOSTI ***
Profil uživatele
Ritabelgique
Prodávající
Ostrava - Zábřeh
Registrace: 19.6.2014

Dobrý den,

vítám Vás v mém malém obchůdku, který je zaměřený na ručně dělaná papírová přáníčka - cardmaking.

 

Jmenuji se Rut a bydlím s manželem a pětiletým synem Štěpánem v malé obci v blízkosti Bílých Karpat. Na mateřské dovolené jsem objevila kouzlo cardmakingu  a drží se mě to pořád. Je to pro mě veliké potěšení a relax, když usedám za stůl k papírům, razítkám, pastelkám, lepidlu a raznicím a mám chvilku jen pro sebe. 

Vše je vyráběno v nekuřáckém prostředí, bez zvířecích alergenů.

 

Fakturu vystavuji v el. podobě. Pokud si přejete fakturu přidat do balíčku, prosím připište to včas k objednávce. Děkuji. Úsměv

 

Pro slovenské zákazníky : účet mám u Fio banky. Poštovné bude upraveno dodatečně dle objednávky.

 

Obchůdek je pro Vás otevřený 24 hod. denně, 7 dní v týdnu. Přeji Vám pěkné pokoukání a snad se i sejdeme jako prodávající a kupující. Budu se moc těšit, Vaše Rut.   

Fler banner: https://www.fler.cz/user/295344

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně, v bublinkové obálce, popř. krabičce. Do 2 pracovních dnů po připsání platby na účet.
Obchodní podmínky

Úvodní ustanovení
1. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup zboží od prodejce Ritabelgique  prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/Ritabelgique. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.
2. Zákazník odesláním objednávky stvrzuje, že se s těmito obchodními podmínkami seznámil, a že s nimi souhlasí.
Objednávka a úhrada zboží
1. Okamžikem odeslání objednávky zákazníkem prodávajícímu vzniká mezi nimi kupní smlouva. Od tohoto momentu mezi zákazníkem a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti.
2. O přijetí objednávky prodávajícím je zákazník informován elektronicky systémem a na e-mailovou adresu, kterou uvedl při nákupu.
3. Zákazník má právo svou objednávku do 24 hodin od jejího podání stornovat.
4. Prodávající má právo objednávku ve výjimečných případech odmítnout, zejména v případě opakované špatné obchodní morálky zákazníka.
5. Jakékoliv změny charakteru objednávaného zboží nebo výrobu na zakázku musí zákazník předem s prodávajícím dohodnout prostřednictvím vnitřní pošty, tedy před odesláním objednávky. Na individuální požadavky zákazníka v poznámce u objednávky nelze brát ohled a prodávající může takovou objednávku odmítnout.
6. Odesláním objednávky se zákazník zavazuje k úhradě zboží předem na bankovní účet prodávajícího č. 2600702216/2010, vedený u FIO banky, a.s. O platebních údajích je zákazník informován elektronicky systémem.
7. Úhrada zboží musí být provedena do 7 pracovních dnů od potvrzení objednávky. Při nesplnění této podmínky bude objednávka stornována. Vnitřní poštou lze domluvit individuální výjimku.
8. O přijetí platby prodávajícím je zákazník informován elektronicky systémem a na e-mailovou adresu, kterou uvedl při nákupu.
Odeslání zboží
1. Prodávající se zavazuje odeslat objednané zboží do 2 pracovních dnů od přijetí platby na bankovní účet. V případě závažných okolností, bránící dodržení této lhůty, vždy tuto skutečnost oznámí zákazníkovi předem prostřednictvím vnitřní pošty nebo na e-mailovou adresu.
2. Zboží je prodávajícím odesláno prostřednictvím České pošty jako doporučená zásilka, případně jako doporučený balíček. Individuální požadavky na doručení lze předem domluvit prostřednictvím vnitřní pošty s odpovídající úpravou výše poštovného.
3. O odeslání zboží prodávajícím je zákazník informován elektronicky systémem a na e-mailovou adresu, kterou uvedl při nákupu.
4.  Faktura s razítkem a podpisem prodávajícího bude k zásilce přiložena po předchozí domluvě s prodávajícím. Faktura je u objednávky vždy vystavena a zákazník si ji může kdykoliv sám vytisknout.
5. V případě, že nedojde v úložní době k převzetí zásilky zákazníkem a zásilka bude vrácena zpět prodávajícímu, ale zákazník má o zboží nadále zájem, lze individuálně prostřednictvím vnitřní pošty dohodnout opětovné odeslání. V takovém případě se zákazník zavazuje uhradit prodávajícímu náklady na opětovnou přepravu zásilky.
6. V případě, že nedojde v úložní době k převzetí zásilky zákazníkem a zásilka bude vrácena zpět prodávajícímu a zákazník již o zboží zájem nemá, bude mu prodávajícím vrácena částka za zboží ponížená o poštovné.
Odstoupení od kupní smlouvy a vrácení zboží
1. Podle § 53 odst. 7 občanského zákoníku má zákazník právo odstoupit od smlouvy a zboží vrátit do 14 dnů od jeho převzetí, a to i bez udání důvodu. Má však povinnost o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou) ještě před vrácením zboží.
2. Odstoupení od smlouvy do 14 dnů se nevztahuje na zboží vyrobené na zakázku (dle § 53 odst. 8 občanského zákoníku).
3. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez známek užívání nebo opotřebování ve lhůtě co nejkratší po oznámení vrácení zboží prodávajícímu. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.
4. Částka za zakoupené a následně vrácené zboží včetně poštovného bude zákazníkovi vrácena nejpozději do 10 pracovních dnů od obdržení vráceného zboží prodávajícím, případně po doložení dokladu o jeho odeslání.
5. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od zákazníka k prodávajícímu hradí zákazník.
Záruční doba a reklamace zboží
1. Záruční doba je u veškerého nabízeného zboží 24 měsíců a začíná běžet dnem převzetí zboží zákazníkem.
2. Záruka se vztahuje na vady materiálu, funkční vady, vady vzniklé při výrobě či kompletaci zboží prodávajícím.
3. Záruka se nevztahuje na vady vzniklé opotřebením a používáním zboží.
4. Při výskytu vad, na něž se vztahuje záruka, kontaktuje zákazník prodávajícího vnitřní poštou, zašle mu popis problému reklamovaného předmětu a případně i jeho fotografii.
6. Pokud dojde ke shodě a reklamace bude uznána jako oprávněná, má zákazník právo na výměnu zboží, jeho opravu nebo slevu z kupní ceny. Není-li ani jedna z variant možná, zašle zákazník zboží zpět prodávajícímu a kupní cena mu bude vrácena. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od zákazníka k prodávajícímu hradí zákazník.
Ochrana osobních údajů
1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje zákazníka jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.
GDPR - údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.


Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2014.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím