Profil uživatele
Ro-Zi art
Prodávající
Písek
Registrace: 6.2.2018

Vítejte v mém obchůdku,

 ...témeř 20 let pořádám s manželem výtvarné akce ve školách a školkách. Rádi zkoušíme nové výtvarné techniky.

Ráda maluji plexisklo šperky - přívěsky, pecičky a visací naušnice

Potěší Vás i dřevěné materiály - brože, magnety, hodiny, bločky s tužkou a přívěsky. Novinkou jsou také namalované zažehlovací obrázky.

Naše výrobky jsou skvělým originálním dárkem pro děti, rodiče a blízké. 

S čím můžete počítat v našem obchůdku?

Namalované výrobky budeme přidávat, rozšiřovat, ale i měnit, tak se těšte :)

Přejeme si, aby  se Vám obchůdek líbil a navodil pocit pohody :)

Děkujeme, že jste věnovali čas našemu obchůdku…

 

Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty - doporučený balík, doporučené psaní. Dobírka není možná, pouze platba předem! Hodiny posíláme vždy jako křehké! Poštovné dle tarifů české pošty. 

Zboží je zaopatřeno proti poškození - bublinková fólie, obálka, výplň kartonu. Při objednávce více kusů je poštovné stanoveno dle ceníku České pošty (plus balné).Uvedená cena poštovného se může měnit dle množství objednaného zboží.Termín odeslání do 1 týdne od připsání platby na účet.Vytištěnou fakturu zasíláme pouze na vyžádání (v pdf si ji můžete stáhnout u objednávky).

Pro zákazníky ze Slovenska -  platby můžte posílat na můj EURO účet u FIO banky, kde neplatíte poplatek za mezinárodní platební styk.

 

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

 1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Art Ro-zi, IČO 49103831,prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/art-ro-zi. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka zboží a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícímu.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou, nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu zboží.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost, materiál) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu

V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží dle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

 

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených

3.5. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.6. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu. O této skutečnosti bude informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou.

3.7. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží co nejdříve po přijetí platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučená zásilka, případně jako doporučený balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. března 2018.

 

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
769996
4.12.2018 Velký výběr placek se špendlíkem, zrcátkem...:-)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.