Profil uživatele
rodo
Prodávající
Liberec
Registrace: 20.5.2008

Roman Dobeš, *1977 v Liberci, žije a pracuje v Evropě.

- Volný fotograf, grafik, externí redaktor, překladatel, student, cestovatel, ...

- Mé fotografické snažení začalo a pokračuje z čisté radosti z fotografování. Na začátku byla jen radost z dobře zachycené scény. Chtěl jsem především zaznamenat čas a místa, na kterých se člověk během svého života ocitne.

S přibývajícími stovkami fotografií a hodin strávených usilovným dumáním nad smyslem a způsobem zaznamenávání, jsem se dopracoval k obrovskému množství otazníků, které si žádají nějaké zodpovězení. Můj vlastní postoj.

Uvědomil jsem si, že tím co si vybíráme a co se následně pokoušíme zachytit jsme vlastně my sami. Pochopil jsem, že fotografie, nebo jakékoli jiné snažení, nemusí být jen krásným obrazem. Může dokonce vytvářet naši vlastní krásu, skrze "to něco navíc", kterým je právě naše účast. Pokud se rozhodneme zaměřit svůj pohled na konkrétní skutečnost, vytvoříme si o ní (ať už vědomě nebo ne) nějaký názor.

Fotografie je dnes pro mě nejen radostí, ale i soubojem se sebou samým a způsob jak se pokusit vyslovit svůj názor a city...

Způsob dopravy
Česká pošta. Baleno v tvrdém kartonu.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím